“Pašvaldība klusēja! Nekaunība augstākajā mērā!” Garkalnes deputāta Treiberga un domes “roka roku mazgā”?

Garkalnes novada Upesciema iedzīvotāji sašutuši, ka, neprasot viņu viedokli sabiedriskajā apspriešanā, pašvaldība atļāvusi būvēt ”Latvijas Mobilā telefona” (LMT) sakaru torni teju blakus namiem. Iedzīvotājiem ir aizdomas, ka šādā slepenībā ir ieinteresēts Garkalnes novada domes deputāts Edgars Treibergs, kurš sakaru operatoram pārdevis zemi torņa vajadzībām. Treibergs ir materiāli ieinteresēts, jo samaksu par zemi saņems tikai tad, ja tornis taps. Upesciemā dzīvojošie uzskata, ka būvniecības iecere tika slēpta apzināti, lai iedzīvotāji neiebilstu torņa būvniecībai un ļautu deputātam Treibergam nopelnīt.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Nepļurksti!

  Nepļurksti!

  Kurš nezina jau tagad par NATO militāriem mplāniem, ar šiem 5G torņiem, raidītājiem un citu militārā jautāmuma nozīmi!? Kāds nahren te kam interneta ātrums?! Nav ko izdomāt pasakas! Un pats galvenais, ka visi šie 5G ir vērsti pret pašu tautu! Ko tur slēpt un lieki pļurkstēt?! Atjēdzieties!
 • Kristīne

  Kristīne

  Ooooo, situācija ir ļoti zināma...Gaidu, kad kāds pievērst uzmanība GarkalnesPII. Bērnu laukums ir briesmīgs. Direktors ir Garkalnes Domes deputāts )))
 • Y
 • Noverotajs

  Noverotajs

  Cilvēkiem aktīvāk jācīnās ptet šādām izdarībām! Ir taču jāsaprot, kā tas ietekmē veselību! Nedrīkst to pieļaut!! Nost ar 5G! Cilvēce pati sevi iznīcina!...
 • Noverotajs

  Noverotajs

  Cilveciņi jau nesaprot, kad no tā 5G visiem smadzenes uzcepsies ,tad jau būs par vēlu!.....
 • Lidijai
 • Garas judzes iedzivotajs

  Garas judzes iedzivotajs

  Mums ir normali sakari un nevajdzigs sakaru tornis. Un starp citu zirgu firma nesmird. Pieder tam pasam Treibergam. Bet dala taisnibas ir, ka pie vina baigais bardaks. Bet sim deputatam vienmer bija nosplauties uz cilvekiem.
 • Lidija

  Lidija

  Bildēs redzamo sievieti Treibergs par zirgu barības zagšanu izmeta ar visu zirgu ārā no sava staļļa. Tad nu gan jābrīnās, ka viņai ir iebildumi pret jebko.
 • Upesciems

  Upesciems

  Īpašuma vērtība samazinās, ja attiecīgā vieta nav pieejami normāli sakari. Tur jau gadu desmitiem atrodas stallis ar sūdu bedri un tā nez kādēļ nekļuva par iemeslu, lai cilvēki tur nebūvēru savas mājas, vai nez kādēļ paši neatsakās turēt vistas, aitas un pat cūkas, kuras atvainojos - smird.
 • Makstenieki

  Makstenieki

  Tāds pats stāsts Maksteniekos, arī būs tornis vietejā gateracteritorijā, kur mūsu priekšsedētajs saimnieko!!! Nekādas apspriedes! Kad tiem cilvēkiem pietiks tas naudas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!