Pašpārliecināta sieviete no Zaļeniekiem: Par dzīvokli nevar likt maksāt, ja es tajā kādu laiku nedzīvoju

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

68 komentāri

Irēna septembra beigās pēc pieciem Jelgavā pavadītiem gadiem atgriezās dzīvoklī Zaļeniekos, kur viņu gaidīja pamatīgs pārsteigums. Četru istabu dzīvoklī nozāģēti visi radiatori un aizkaru stangas, tomēr tas esot mazākais ļaunums.

Pirms pieciem gadiem kādā Jelgavas veikalā Irēna iepazinās ar savu šā brīža dzīvesdraugu. Abi nolēma uzsākt kopdzīvi vīrieša dzīvesvietā Jelgavā, kaut Irēna 22 kilometru attālumā Zaļeniekos īrēja četru istabu dzīvokli.

Senioru pāris laimīgi dzīvoja Jelgavas dzīvoklītī, līdz dzīvokļa īpašnieks nolēma līgumattiecības ar pāri izbeigt. Tajā brīdī Irēna atcerējās par dzīvokli Zaļeniekos, kurā pēdējo reizi uzturējās 2012. gada septembrī.

Irēna

Irēna
Atklājusi, ka jāmaksā par dzīvokli

Dzīvoklī nozāģēti radiatori, aizkaru stangas, kā arī ūdens krāni. Man atsūtīts milzīgs rēķins par dzīvokli. Kā var likt maksāt, ja te neviens nedzīvoja?

Man jāmaksā tikai, kad es dzīvoju. Nevar likt maksāt par periodu, kad tur nedzīvoju.

Parāda summa sasniegusi 3 438 eiro atzīmi, tā turpina palielināties katru mēnesi. Kundze piecus gadus nav veikusi nevienu maksājumu par komunālajiem pakalpojumiem, kā arī īres maksu.

Šī filozofija novedusi pie 3 438 eiro liela parāda, kas turpina augt un augt…

Antra Alksne

Antra Alksne
Nama apsaimniekošanas uzņēmuma valdes priekšsēdētāja

Dzīvoklis pieder Jelgavas novada pašvaldībai. Arī šogad pirms tiesāšanās mēs uz klientes deklarēto adresi esam nosūtījuši brīdinājumu. Viņa to nav izņēmusi, tādēļ meklējām viņu ar ”Latvijas Vēstnesis” starpniecību.

Meklējot kundzi, esam ievērojuši visus tiesiskos aspektus, vienīgi starptautiskā meklēšanā neizsludinājām.

Zaļenieki no Jelgavas ir 22 km attālumā!

Pazudusī īrniece piecu gadu laikā nevienu reizi nesazinājās ar nama apsaimniekotāju, lai brīdinātu par savu prombūtni.

Visticamāk, apsaimniekotājs tiesā pieprasīs beztermiņa īres līguma laušanu, lai pēc iespējas ātrāk dzīvokli atbrīvotu.

TOP komentāri

 • Violeta Anspoka
  +61 +57 -4

  Violeta Anspoka

  Šī nu ir tā reize,kad esmu šokā par cilvēku! Vai tiešā mucā ir dzīvojusi un neko nezin un nesaprot vai nekaunīgi izliekās!? ...Un vēl sūdzas! Ja nedzīvo pati-nu izīrē kādam un vēl nopelni! Nudien nesaprotu šādus ļautińus...?
 • .
  +53 +52 -1

  .

  Kāds izīrēt citiem? Tas pat nav viņas dzīvoklis. Tā ir kārtējā smadzeņu invalīde, kas liedz citiem saņemt pašvaldības dzīvokli, laigan pati tur pat nedzīvo un uzskata ka viņai ir tikai tiesības ņemt un nekas nav jādara!
 • Monvids Kirilovs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl