“Paši izdomā un tad plēš deviņas ādas!” SEB banka taisnojas, kāpēc viņu kodu kalkulatori tik dārgi

Diāna Logina

Autors: Diāna Logina

Bez Tabu raidījuma producente. Atbild par Bez Tabu saturu un komandas darbu.

19 komentāri
“Paši izdomā un tad plēš deviņas ādas!” SEB banka taisnojas, kāpēc viņu kodu kalkulatori tik dārgi

Banku filiāles joprojām ir cilvēku pārpildītas, jo, lai gan brīdinājumi par ierobežojumiem, veicot maksājumus ar kodu kartēm, tika izplatīti laikus, cilvēks “parastais” visu bija atlicis uz pēdējo brīdi.

“Bez Tabu” redakcijā ar sūdzībām un jautājumiem vērsušies vairāki skatītāji. Viņi ir neizpratnē: “Tie kodu kalkulatori laikam ir no zelta? ”Swedbank” tie maksā 6 eiro, bet ”SEB” bankā 20 eiro! Es jūtos iedzīts stūrī, jo ”glaudāmā” telefona man nav, arī planšetes nav. Nu, tad banka uz mani nopelnīs 20 eiro? Nekas cits neatliek, kā mainīt banku!”

Līdzīgi pārmetumi tiek raidīti arī “Swedbank” virzienā, vaicājot, kāpēc ir bankas, kas kodu kalkulatorus piedāvā par brīvu. Turklāt, atsūtot pa pastu, nevis liekot cilvēkiem doties uz bankas filiāli, veidot garās rindas, paralizējot citu klientnu apkalpošanu.

Banku pārstāvji cenu atšķirību skaidro ar kodu kalkulatoru dažādo kvalitāti. SEB bankas pārstāve Agnese Strazde skaidro:

Agnese Strazde

Agnese Strazde
SEB bankas pārstāve

Šī cena ir ļoti pamatota, jo, meklējot tirgū kodu kalkulatorus un vēloties piedāvāt saviem klientiem labāko, tieši šis bija labākais risinājums. Banka vadās pēc labākajiem principiem, lai kodu kalkulators būtu ērts un viņa cena – adekvāta.

Jaunieši līdz 20 gadu vecumam un seniori pēc 65 gadu vecuma kodu kalkulatorus SEB bankas filiālēs varot saņemt par brīvu. Tāpat banku pārstāvji kā sazvērējušies klientus aicina pārkāpt saviem principiem, izmēģināt Smart ID aplikāciju un pārliecināties, ka tā ir ne vien drošākais no šā brīža maksājumu tehnoloģiskajiem risinājumiem, bet arī vienkāršākais un ērtākais.

19 komentāri