Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

91 komentārs

Pirmdienas rīts raidījuma Bez Tabu redakcijā sācies ar komisku ziņu automātiskajā atbildētājā. Zvanītājs uzskata, ka pirms sarunas ar Madonas 2. vidusskolas direktoru Valentīnu Rakstiņu Bez Tabu žurnālisti uzpirkti un lietojuši alkoholiskos dzērienus.

Vīrietis ierakstā apgalvo, ka ir Rudzātu vidusskolas direktors Vladislavs Spriņģis. Noskatoties sižetu par Madonas 2. vidusskolas direktoru Valentīnu Rakstiņu, kurā skolas vadītājs izceļas ar agresiju, kungs apvaino žurnālistus, sakot, ka ”viņi visi bija nodzirdīti”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kunga iespaidus audioierakstā var noklausīties šeit:

Tv3 raidījuma Bez Tabu redakcija kategoriski noraida izskanējušos pārmetumus un apvainojumus.

Diāna Logina

Diāna Logina
Bez tabu producente

Bez Tabu komandā strādā pieredzējuši profesionāļi. Mūsu vidū nav iesācēju. Pirms katras filmēšanas korespondenti rūpīgi iepazīstas ar materiālu un sagatavojas filmēšanai. Alkoholisko dzērienu lietošana darba laikā ir jautājums, kurš vispār nav apspriežams un nekad nav parādījies mūsu dienas kārtībā. Šis ir smags Bez Tabu žurnālistu apmelojums. Tikpat smags kā teksti par žurnālistu pērkamību.

Vēlreiz atgādinu, ka Bez Tabu neiesaistās lielajos politiskajos jautājumos, bet aizstāv konkrētu cilvēku, nodokļu maksātāju intereses, noskaidrojot un pārbaudot, cik likumīga ir vienas vai otras amatpersonas darbošanās. Mēs esam par godīgumu. Turklāt Madonā ieradāmies Rakstiņa kunga darbavietā, nevis dzīvesvietā. Ar konkrētiem jautājumiem, bez uzbrūkošas manieres vai apvainojumiem, ko kolēģi saņēma pretī.

 

Atgādinām, ka jau iepriekš stāstījām par Madonas 2. vidusskolas direktoru Valentīnu Rakstiņu, kurš neadekvāti un rupji reaģēja, kad Bez Tabu komanda ieradās mācību iestādē, lai uzdotu jautājumus, kas saistīti ar iedzīvotāju pārmetumiem par radinieku nodarbināšanu skolā un prettiesisku netīkamu pedagogu atlaišanu.

Bez Tabu par pieredzēto Madonā informēja arī atbildīgās institūcijas. Izglītības kvalitātes valsts dienesta vadītāja Inita Juhņēviča uzskata, ka direktora uzvedība nav direktora cienīga.

Foto

TOP komentāri

 • mamma
  +19 +17 -2

  mamma

  protams izturēšanās neglaimo ne skolai ne novadam,bet ,lai neviens netēlo muļķi domē ,ka neko nezin.Visur rads radu iekārto.Visur,paņemiet jebkuru skolu un atradīsiet piemērus.
 • juris
  +20 +17 -3

  juris

  un Jūs domājat , ka tur Madonas domē ir savādāki..sākot ar pašu Ceļapīteru ..kabatas piebāzuši..un visi citi parējie.... radu bīdītāji tur domē............cūkas visi deputāti manā skatījumā ir Latvijā!SISTĒMA APĒD CILVĒKUS ..........................
 • neo
  +19 +16 -3

  neo

  ja Rakstiņu atlaidis, pēc pus gada skolu likvidēs un darba nebūs ne vienam kas tur pašlaik strādā. kāpēc par to visiem ir vienalga, nav tajā skola tikai viens direktors un ģimene tur strādā ļoti daudz cilvēku. tie kas ir madonieši zin, redz cik mūsu sistēma ir sabojāta un ziņas ir tikai instruments valdošas elites rokas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl