Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Visbiežāk pārbūves darbi notiek naktīs, kad tumsas aizsegā kaimiņiem jaunus pārsteigumus gādā 54 gadus vecs vīrietis.

Iestājoties naktij, pirmspensijas vecuma vīrietis rokās ņem lāpstu un citus instrumentus. Mēneša laikā pārvietota ceļazīme un smilšu kaste, zaļajā zonā noņemta zemes virskārta, kā arī veikti citi darbi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aivars

Vienmēr visi darbi tiek veikti pa nakti, traucē iedzīvotājiem. Policija, “ātrā palīdzība” ir saukta. Tagad esot aizvests uz Gintermuižu.

Iesāktajiem darbiem ir cēls mērķis – izveidot pagalmā stāvvietas, tomēr iedzīvotāji ar to nav mierā.

Vīrietis jau paziņojis, ka par vienas vietas izmantošanu būs jāmaksā 6-7 eiro, kā arī pagalmā turpmāk stāvēs vīrieša pasažieru autobuss.

Juris Strods, Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos

Būvvaldē no šīs privātpersonas joprojām nav saņemts iesniegums, ka viņš vēlas veikt oficiālus būvdarbus šajā teritorijā. Teritorija pieder citai privātpersonai.

Jelgavas pašvaldības policijā Bez Tabu norāda, ka vīrietis viesojies dažādās pašvaldības institūcijās, lai aprunātos par iecerētajiem būvdarbiem.

Nelikumīgo darbu veicējs mutvārdu aprunāšanos uztver kā darbu saskaņošanu un ir pārliecināts, ka drīkst veikt iecerētos darbus.

Jelgavas pilsētas būvvalde ierosinājusi lietu par patvaļīgu būvniecību, turpretī policija noformējusi protokolu par ceļazīmes pārvietošanu.

Foto

TOP komentāri

 • guls
  +2 +2 0

  guls

  Normāls vecis. Ne vārdiem, bet ar darbiem... Strādīgs vīrs ar mērķi.
 • Grils
  0 0 0

  Grils

  Atbrauciet-ne to vien ieraudzīsit,, nomalēs atkritumu kaudzes, riepas, pat bomži ,bomži krūmājos !!!!~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl