Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

Komentāri

Saņemot brīdinājumu, ka ir parādā “Rīgas ūdenim”, Benita ir sašutusi. Visus rēķinus par savā Bolderājas privātmājā patērēto ūdeni reizi ceturksnī godīgi apmaksā, bet nu papildus jāsamaksā vēl 50 eiro par mistiskiem 79 kubiem ūdens.

Ūdeni ņem no akas, laukā ir vasaras duša, tualete arī. Līdz ar to “Rīgas ūdeni” patērē maz un jau sešpadsmit gadus vienādā daudzumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt “Rīgas ūdens” pārstāvis Artūrs Mucenieks pārmet, ka kundze neesot nodevusi skaitītāja rādījumus, vien regulāri veikusi izlīdzinātos maksājumus. Ja būtu nodoti rādījumi ik ceturksni, ķibele ar rēķinu, visticamāk, nerastos. Iespējams, bijusi kāda ūdens noplūde, ko kliente neesot pamanījusi.

Benita apgalvo, ka nekādas ūdens noplūdes neesot bijis, bet liekie 79 kubi rēķinā uzradušies pēc tam, kad oktobrī nomainīts skaitītājs. Turklāt ūdens mērītāja maiņas laiks vēl nemaz nebija pienācis, tas bija plānots vien šā gada jūnijā. Privātmājas īpašniece vaino “Rīgas ūdeni”, ka tas noraksta ūdens zudumus uz to iedzīvotāja rēķina, kas maina skaitītājus un tai brīdī precīzi nepiefiksē rādījumus.

Artūrs Mucenieks gan informē, normatīvie akti nenosakot, ka ūdens mērītāju jāmaina precīzi ik pēc četriem gadiem, bet gan ne retāk kā reizi četru gadu periodā vienalga vai tā būtu privātmāja vai daudzdzīvokļu nams. Kad “Rīgas ūdens” izvēlēsies to nomainīt, tas esot viņu speciālistu ziņā. Turklāt, mainot skaitītāju Benitas mājā, saimnieks esot parakstījies aktā, kurā meistari fiksējuši vecā skaitītāja rādījumus.

Benita gan apgalvo, ka vīrs esot parakstījies, bet meistari bijuši tik steidzīgi, ka rādījumu viņam lāga neesot parādījuši, kad to lūdzis un ātri aizbraukuši.

Kundze nekad nevienam neko neesot parādā un būtu gatava maksāt, ja tiešām ūdeni bija patērējusi vairāk nekā visus iepriekšējos gadus, bet vien tad, ja “Rīgas ūdens” būs gatavs uzrādīt fotogrāfiju, kurā fiksēts viņas vecā ūdens skaitītāja rādījums brīdī, kad to nomainīja pret jauno.

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl