Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

21 komentārs

Santa meklēja mājīgu dzīvokli galvaspilsētā. Lai meklēšana vainagotos panākumiem, viņa sludinājumu portāla ss.com ievietoja ziņojumu par dzīvesvietas meklējumiem. Ātri vien uz to arī tika reaģēts..

Tomēr īpašnieka piedāvājums sievieti pamatīgi šokē! Jau sarakstes sākumā, vīrietis Santai uzdevis privātus jautājumus, interesējoties par viņas attiecību statusu un ikdienu.

Santa vīrietim pieklājīgi pastāstīja, ka, viņasprāt, dzīvokļa īpašniekam nav nepieciešama tik privāta informācija par viņu pašu. Tomēr pārsteigums seko jau nākamajā e-pasta vēstulē.

“Otru pusīti es nemeklēju, tomēr vēlētos nestandarta veidā izīrēt Jums dzīvokli. Jūs maksājat tikai komunālos maksājumus, bet īres maksu atmaksājat, dažas naktis pavadot ar mani. Lai šis piedāvājums notiktu, vēlos Jūs iepazīt tuvāk!”

Santu pārņem šoks, tomēr pirmajā mirklī šķiet, ka viņa vīrieša vēstuli nav sapratusi pareizi, tāpēc vaicā īpašniekam pēc papildu skaidrojuma šim nestandarta piedāvājumam.

“Jums ar mani jāpārguļ 3-4 reizes mēnesī, bet par to varam vēl vienoties. Tās var būt tikšanās uz dažām stundām, ne visu nakti.”

Hipnopsihoterapeite Dace Rolava šādu piedāvājumu raksturo ar apzinātu vīrieša tiekšanos pēc stabilitātes. Iespējams, puisim ir svarīgi apzināties, ka konkrētās mēneša dienās bauda būs vien rokas stiepiena attālumā.

Bez Tabu komanda noskaidro – vai vīrietis šādu piedāvājumu izsaka ikvienam mājokļa interesentam. Uzdodamies par Santas draudzeni un sākam interesēties par apartamentiem pašā Rīgas centrā.

  • Dzīvokļa īpašnieks: Vai Jūsu draudzene stāstīja par manis piedāvāto īres līgumu?
  • Žurnāliste: Nē, nestāstīja. Kāds tas būtu?
  • Dzīvokļa īpašnieks: Ir variants, ka tu ar mani vismaz 3-4 reizes mēnesī pārguli, un tas nosegtu īres maksu. Būtu jāmaksā tikai komunālie maksājumi.

Pārliecināmies, ka vīrietis tiešām steigšus meklē īrnieci, kura piekristu viņa piedāvājumam. Interesanti, ka vīrietis pirms dzīvokļa apskates vēlas redzēt Bez Tabu žurnālistes fotogrāfiju. Taču arī fotogrāfijai ir savi nosacījumi!

Tā nedrīkst būt ziemas jakā, bet gan apakšveļā vai peldkostīmā. Jautājot pēc viņa paša fotogrāfijas, tiek saņemts atteikums. Attaisnojums – viņam no sākuma jāredz sieviete, kurai viņš dzīvoklis grasās izīrēt. Respektīvi, jāsaprot, vai maz viņš vēlas ar tādu sievieti intīmas attiecības!

Laiks atklāt kārtis! Bez Tabu komanda atklāj vīrietim patieso iemeslu viņa uzrunāšanai, taču atbilde pretī neseko! Un izrādās, ka sodāms šajā situācijā neesot itin neviens.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis atklāj, ka šajā situācijā nav konstatējams likumpārkāpums.

“Divas pieaugušas personas savā starpā var vienoties par darījumu.”

Uz papēžiem min jaunais mācību gads. Studenti aktīvi rosās sludinājumu portālos, lai atrastu sev dzīvesvietu mācību iestādes tuvumā.

Tāpēc svarīgi būt vērīgiem un uzmanīgiem, lai dzīvošana jaunajos apartamentos nesagādātu nevēlamus pārsteigumus!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl