Komentāri

Līdz ko āra termometra stabiņš noslīd zem 0 grādu atzīmes, dobelnieki jau zina – viņiem dzeramais ūdens nebūs pieejams.

Pie raidījuma “Bez Tabu” vērsušies iedzīvotāji, kuri dzīvo 12 dzīvokļu namā pārdesmit metrus no Dobeles novada domes. Pašvaldībai piederošā īpašumā nav ierīkota ūdens padeve, līdz ar to iedzīvotāji katru rītu mostas ar cerību, ka pagalmā esošais ūdens krāns nav aizsalis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oskars, vēlas, lai dzeramais ūdens būtu pieejams

Ja būs mīnusi, tad mums nebūs dzeramā ūdens. Nupat piecas dienas nodzīvojām bez ūdens, nebija paziņota informācija, kur var doties pēc ūdens. Līdz ko tiek ziņots par salu, mēs nekavējoties piepildām spaiņus ar ūdeni.

Iedzīvotāji norāda, ka pagalmā esošais ūdens krāns aizsalis arī pērn. Šogad pēc vairākām sūdzībām ”Dobeles namsaimnieks” ūdens ņemšanas vietu nosiltinājis, taču tas nesniedz vajadzīgo rezultātu – ūdens turpina sasalt.

Juris Kravalis, “Dobeles namsaimnieks” tehniskās daļas vadītājs

Mūsu saimniecībā palikuši tikai 2 tādi vecmodīgi ūdens ieguves punkti. Gardenē problēmu nav bijis pēdējā laikā. Varbūt iedzīvotāji tur vairāk pieskata krānu. Par Dobelē esošo krānu esam saņēmuši divus trīs izsaukumus. Varbūt kāds atstāja vaļā durtiņas, kā rezultātā ūdens krāns aizsala.

Kravalis norāda, ka iedzīvotājiem pie ūdens krāna piedāvās ierīkot elektrisko apsildi. Ikmēneša izdevumi tiktu sadalīti uz visiem mājas iedzīvotājiem. Ēkas iemītnieki iedzīvojušies parādos, tādēļ ēkā, visticamāk, netiks ierīkota ūdens apgāde.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl