Komentāri

Līdz ko āra termometra stabiņš noslīd zem 0 grādu atzīmes, dobelnieki jau zina – viņiem dzeramais ūdens nebūs pieejams.

Pie raidījuma “Bez Tabu” vērsušies iedzīvotāji, kuri dzīvo 12 dzīvokļu namā pārdesmit metrus no Dobeles novada domes. Pašvaldībai piederošā īpašumā nav ierīkota ūdens padeve, līdz ar to iedzīvotāji katru rītu mostas ar cerību, ka pagalmā esošais ūdens krāns nav aizsalis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oskars, vēlas, lai dzeramais ūdens būtu pieejams

Ja būs mīnusi, tad mums nebūs dzeramā ūdens. Nupat piecas dienas nodzīvojām bez ūdens, nebija paziņota informācija, kur var doties pēc ūdens. Līdz ko tiek ziņots par salu, mēs nekavējoties piepildām spaiņus ar ūdeni.

Iedzīvotāji norāda, ka pagalmā esošais ūdens krāns aizsalis arī pērn. Šogad pēc vairākām sūdzībām ”Dobeles namsaimnieks” ūdens ņemšanas vietu nosiltinājis, taču tas nesniedz vajadzīgo rezultātu – ūdens turpina sasalt.

Juris Kravalis, “Dobeles namsaimnieks” tehniskās daļas vadītājs

Mūsu saimniecībā palikuši tikai 2 tādi vecmodīgi ūdens ieguves punkti. Gardenē problēmu nav bijis pēdējā laikā. Varbūt iedzīvotāji tur vairāk pieskata krānu. Par Dobelē esošo krānu esam saņēmuši divus trīs izsaukumus. Varbūt kāds atstāja vaļā durtiņas, kā rezultātā ūdens krāns aizsala.

Kravalis norāda, ka iedzīvotājiem pie ūdens krāna piedāvās ierīkot elektrisko apsildi. Ikmēneša izdevumi tiktu sadalīti uz visiem mājas iedzīvotājiem. Ēkas iemītnieki iedzīvojušies parādos, tādēļ ēkā, visticamāk, netiks ierīkota ūdens apgāde.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl