Par vienas filmas noskatīšanos internetā no jēkabpilietes iekasēti 100 eiro

Tā kā valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā uz kinoteātriem iet nedrīkst, filmu”Dvēseļu putenis” jēkabpiliete Inita noskatījusies interneta platformā. Bijusi šokā, kad pēc mēneša no bankas konta noskaitīti gandrīz 100 eiro.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Aigars Bērziņš

  Aigars Bērziņš

  Atkal sižets par neko. Beztabu ir degradejusies lidz absurdam
 • Hakeris

  Hakeris

  Nu ko tur daudz lai saka? Būs aitas, būs cirpēji! Telefonā skatīties filmu-tur jau daudz prāta nevajaga! Vismaz uz planšetes tad! Labi ka ir br''ali hakeri, kur visas filmas var par velti dabūt! :)
 • Viņš

  Viņš

  Kāpēc jāskatās par naudu maksājot ASV!
  LMT televīzija šo filmu var skatīties bez maksas, katram kaut kur rados taču būs kāds kam ir LMT mājas TV!
 • GW

  GW

  Velreiz peirādījums- ja gribat iepirkties internetā, tad nepažēlojiet to 1 eur (vei mazāk) mēnesī, atveriet velvienu kontu (tajā pašā bankā), izveidojiet DEBET karti, kur slēdzot līgumu bankā paskaidrojiet, ka vēlaties DEBET karti - tas ir nekādi mīnusi šajā kartē nav iespējami (izņēmums bankas pašas maksas) ..
  viss- gribat ko pirkt- i-bankā pārskaitiet nepieciešamo summu + kādu eur rezervē... viss- neviens neko jums nenoņems.. - ari maksājuma pieprasījumus varat redzēt- un no tās organizācijas bloķēt, vai bloķēt karti.. papildus drošibas spilvens ja pamatkarte pazūd (nozog utt).. - vismaz būs nauda ar ko dzīvot .. - izmantosiet otru karti pirkumiem tepatās...
  - par drošību ir jārūpējās - godīgi sakot, nesaprotu kāpēc bankas šo nestāsta un nereklamē (viņām taču papildus peļņa) ...
  P.S. Viņai paveicās- varēja palikt pilnībā ar tukšu kontu ... iztukšotu līdz pēdējam centam ..
 • Nu re

  Nu re

  Vai tad latvieši nepiedāvā filmu, ka jāpērk no amerikāņiem?
 • Kultūrists
 • Vēja slota.

  Vēja slota.

  Tādu krāpniecīgu izdarību pēc es neko nepērku un neskatos inetā, ja nu tikai youtube kādu videoklipu. Domāju, ka naudu atgūt Initai izdosies tikai tpc, ka uzreiz vērsusies "Bez tabu" daudziem tā ir kā tāds biedēklis un bail ar to saskarties. Labāk visu izlabot nekā tevi vazā pat TV ar antireklāmu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!