2 komentāri

Rīgas mēra publiskais solījums, ka stāvlaukums pie Vakarbuļļu pludmales maija sākumā nonāks pašvaldības apsaimniekošanā, izrādījās ne plika graša vērts.

Tuvojoties bēdīgi slavenajai Vakarbuļļu autostāvvietai, redzams, ka notikušas izmaiņas – koka būdiņas vietā atvilkts treileris un automātiskās barjeras aizstāj metāla ķēde, turpretī naudas iekasētājs joprojām ir savā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Stāvlaukumi atrodas uz pašvaldībai piederošas zemes, to labiekārtošanai no rīdzinieku kabatas iztērēti 383 000 eiro.

Pašvaldība no priviliģētā nomnieka mēnesī pieprasījusi īpašuma lietošanas maksu aptuveni tūkstošs eiro apmērā. Rīgas dome līgumu slēgusi par 3 stāvlaukumu apsaimniekošanu, taču pievērusi acis uz to, ka tiek bloķēta iela un pieprasīta samaksa par stāvēšanu ielas malā, ko uzņēmējs veic nelegāli.

Pēc Bez Tabu sižeta aprīlī, kad tik atklāta absurdā pašvaldības rīcība, Ušakovs sociālajā vietnē solīja, ka ar maija sākumu stāvlaukumi nonāks pašvaldības pārziņā, kā redzams, tas neatbilst patiesībai.

Pēc Bez Tabu izrādītās intereses par notiekošo Vakarbuļļos no 23. maija stāvlaukumus pie pludmales apsaimniekos pašvaldība un tās būs bez maksas.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl