“Pamatīga smirdoņa, pretīgi!” Pēc ilgstošas līķa trūdēšanas dzīvoklī nesteidz tīrīt telpas; iedzīvotāji izmisumā

Rīgā, Salnas ielā, daudzdzīvokļu nama dzīvoklī nomirusi sieviete, kuras mirstīgās atliekas uzietas un aizvestas mēnesi pēc nāves. Līķim ilgstoši atrodoties dzīvoklī, namā izplatījusies ļoti nepatīkama smaka, kas dzen izmisumā iedzīvotājus. Namā mītošie ir neizpratnē, kāpēc mājas apsaimniekotājs “Rīgas namu pārvaldnieks” neorganizē dzīvokļa tīrīšanu.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Neko sev!

  Neko sev!

  Namu apsaimniekotajs nedrikst dzivokli ieiet,bet piedavat citiem nama iedzivotajiem "samesties" dzivokla uzkopsanai var! Tatad kaimini var iet un uzkopt,turklat par saviem lidzekliem???? Interesanti!
 • djhgc

  djhgc

  A apsaimniekošanas maksu droši vien izdomās kā piedzīt no tā līķa.
 • Vija

  Vija

  Ko gan šie kaimini var darīt un kur meklēt palīdzību, vai vispār sociālās iestādes šos mistkastniekus drīkst traucēt, jo atkal nav likuma, gan jau šis dzīvoklis tika parversts par miskasti ne jau mēneša laikā Vai vispār mūsu valstī likumi ir par soda sankcijām šādiem mistkastniekiem, no arī ugunsgrēki un citas nelaimes apdraud kaimiņus viņu del
 • Vija

  Vija

  Kāda bezjēdzība, jo jācieš visiem iedzīvotājiem tikai tāpēc, ka nav sakārtota likumdosana
 • Rio

  Rio

  Tā lūk strādā sociālais dienests kurš to vien dara kā rūpējās par mūsu pensionāriem ,kāda ir augsti godātā ministre tādi padotie!
  • Anonīms

   Anonīms

   Ja klients nav bijis vērsies sociālajā dienestā, vai kaimiņi nav informējuši, ka nepieciešama personai palīdzība, tad dienests pie tā nav vainīgs.
 • Indra Semeža

  Indra Semeža

  Kas ir mēnesis? Mūsu māja gadu atpakaļ uzgāja sievieti,kas bija savā gultā jau nomirusi gadu,jau bij tik palikuši kauli vien.....
  • Aivars

   Aivars

   Kur tad kkas taads Indra redzeets?
   Kuraa ielaa tad taads ir bijis?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!