Ozolniekos slēdz pieprasītu avotu

Jelgavnieks Āris ikdienā kā dzeramo ūdeni iecienījis izmantot avotu ūdeni. Visbiežāk līdz avotam Āri veda dēls, taču nu par šādiem izbraucieniem uz blakus novadu nākas aizmirst, jo piekļuve iecienītajam avotam ir slēgta.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Edgars

  Edgars

  ...,bet tomēr ir patīkama bilde uztaisīta pie šī avotiņa,jo redzu,ka mans taisītais galdiņš no būvmateriālu paletēm,vēl ir dzīvs un vesels!Tas priecē!Centos,lai vecāka gada gājuma cilvēkiem un visiem pārējiem,būtu ērtāk un vieglāk nolikt uzpildītās un tukšās pudeles un traukus.
  Es piedāvāju saorganizēties šī avotiņa cienītājiem kopīgiem spēkiem,atsaukties kādu no avotiņa lietotājiem-kuram būtu iespēja dabūt traktoru,atbraukt un tanī dienā atbraukt pēc iespējas vairāk šādiem cilvēkiem un kopējiem spēkiem un traktora palīdzību nolīdzināt no šīs zemes virsmas šī nekaunīgā racēja saraktos grāvjus un uztaisīt zolīdu taciņu līdz avotiņam!!!Ja ir piekritēji manam ieteikumam,rakstiet man uz e-pastu,var būt tiešām varam šim bezkauņam parādīt,kur vēži ziemo!Jo redzu,ka ne tikai starp politiķiem ir kretīni,bet arī starp parasto tautu ir "mēsli",kurš ir tiešām kā tas suns,starp tām divām siena kaudzēm-pats nedzer un citiem neļauj!Mans e-pasts: [email protected]
 • Elofija

  Elofija

  Ja mēs būtu Amerikā, kāds vēl pie avota ar "obrezu" stāvētu un atšaudītos. Bet kaut kur esmu dzirdējusi, ka zemes resursus nevar nopirkt. Piemēram, ezeru, upi, jūras krastu. Ar ko avots atšķiras? Es domāju, cilvēki mierīgi varētu prasīt tiesā pieeju avotam.
 • Eduards

  Eduards

  Ozolnieki rullē ,tie nau vienīgie kurjozi ,ja atskata pagātni !
 • Nu re

  Nu re

  Protams, Ozolnieku dome uzpirkta, ka latvietis nu savā zemītē ir mēsls.
 • Nu re

  Nu re

  Kāds maskaļa nopircis to zemīti, protams, latvietis uz to nebūtu spējīgs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!