OIK skandālā ierautā koģenerācijas stacija nokaitina Rīgas iedzīvotājus, radot trokšņus, kuri pārkāpj atļautās normas

Šobrīd nedaudz ir pieklusis skandāls par obligātā iepirkumu komponentes atļaujām, jo policija uzsākusi izmeklēšanu. Aizdomu ēna, ka izkrāpta nauda, šmaucoties ar viltus elektrības ražošanu, krīt uz vairākām koģenerācijas stacijām. Viena no tām ir Rīgā, tieši pie Deglava tilta. Bez Tabu ir sasniegusi cita veida sūdzība par šīs topošās elektrības ražotnes darbību.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • Santa

  Santa

  Ir plkst 01:30 naktii. Drausmigas skanas.. nevar pagulet. Saaku skatities internetaa varbut ir kait kas noticis. Nopietni? Naktii? Kaitina pa dienu skanas, bet tagad naktii?
 • Skaidrīte Kralliša

  Skaidrīte Kralliša

  ..kā to var atļaut dzīvojamā rajonā??? ?Vai Latvijā vēl par daudz palikuši iedzīvotāji???
 • Ieva

  Ieva

  Nolēmu jums uzraksīt pēc nepatīkamā pārsteiguma, ko piespiedu kārtā tagad nāksies izbaudīt katru turpmāko dienu.

  Cik varu izsecināt (pēc skaņas), tad pagājušajā piektdienā (3.novembrī) tika iedarbināta jaunā Biokurināmās koģenerācijas stacija, kas atrodas Vestienas ielā 2, pie A. Deglava ielas tilta. Viss, iespējams, būtu tīri jauki, kā to apraksta LEC mājas lapā par šo projektu, ja tas nesagādātu apkārtējiem iedzīvotājiem nepatīkamu pārsteigumu - ļoti izteiktu fona troksni, ko pilnā mērā nācās izbaudīt jau šajā sestdienā un svētdienā. Kaut arī nedzīvojam tiešā objekta tuvumā, tomēr troksnis pie mums nonāk un izklausās, it kā tas būtu pavisam blakus. Skaņa līdzinājās tai, kad pa vārstu izplūst tvaiks, kas ir zem spiediena un tas notiek visu dienu!!!

  Man, kā loģiski domājošam cilvēkam, šķiet, ja šādi projekti tiek veidoti tik tuvu plaši apdzīvotām Rīgas teritorijām, tad pirms ko tādu uzsākt, būtu par šo faktu jāinformē apkārtējo teritoriju iedzīvotāji un ka minimums jādod iespēja iedzīvotājiem paust savu viedokli, kā arī jāinformē, par iespējamām šī objekta radītām "blakusparādībām" un potenciālo kaitējumu apkārtējo maju iedzīvotājiem, neticu ka šajā objetā viss ir tik super-bio-eko-organik, tā to pasniedz. Nekāda iedzīvotāju informēšana nenotika un šobrīd izveidojusies situācija, ka esam spiesti klausīties šī objekta radītajos tokšņos, kas brīvdienas nebūt nepadara mierīgas un baudāmas.

  Atkal viens fiksi no iedzīvotajiem noslēps projekts, lai to realizētu bez lieka trokšņa, bet tagad trokšo viņi! Vai tiešam tur augšā sēž cilvēki, kas uzskata, ka Latvijas iedzīvotaji ir gatavi paciest visu???

  Ar cieņu!

  Ieva
 • Inita

  Inita

  Jau divus vēlus vakarus ap pusnakti domāju, ka laukā nenormāls vējš nācās aiztaisīt ziemas vēdināšnu, bet šodien 11.11. dienas vidū sākās nenormāls troksnis, kurš pat aiz aizvērta loga bija dzirdams, pie kam dažreiz gaisā bija arī kaut kāda dīvaina smaka.
 • Elita Kalniņa

  Elita Kalniņa

  Vai ta ir rupnieciska zona?Ja valsts un pasvaldiba to nevar aizklapet.Tad acimredzot jasak mocir mums katru nedelu iesniegums VVD par troksnu parsniegumu un pasvaldibas policijai ari.Katru nedelu.Kaut kads mmurgs blezi un krāpnieki un vini tiesiski palaujas
 • purvciems

  purvciems

  Šodien sestdien 11.11.2017. atkal milzīgs troksnis jau vairākas stundas ! !!!
 • Armands Nikolajenko

  Armands Nikolajenko

  Jā,pilnīgs ārprāts tajā Rīgā! Un vēl tie veipotāji,pieveipo to gaisu, nu nafig
 • Dace Znatnaja

  Dace Znatnaja

  Kā tādu var atļaut būvēt gandrīz vai pašā Rīgas centrā.. Sabiedriskais PĒ!
 • Dzintars Kokars

  Dzintars Kokars

  Un neapturēja, neko nenoņēma, kaut arī pierādījās ka šmaucas.
 • Enrigue Enrigue Duglass

  Enrigue Enrigue Duglass

  Rīga tā jau ir pilna no gāzēm un putekļiem un trokšņa kā vispār varēja atļaut pilsētā ko tādu celt. Šāda atieksme ir iespējama tikai Latvijā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!