Ogres pilsētas iedzīvotāji izmisumā. Pilsētā uzsāktie ielu remonta darbi apdraud gan viņu bērnus, gan īpašumus

9 komentāri

Lielceļa huligāni, kuri apdraud bērnus, autovadītāji, kuri nereti izbraukā piemājas zālienus, nemitīga auto plūsma no rītiem un vakaros uz ielas, kur divi auto normāli nevar samainīties, jo brauktuve ir ļoti šaura. Sekas Ogres pilsētā uzsāktajiem ielu remonta darbiem, kuras klusu privātmāju rajonu pārvērtušas līdz nepazīšanai.

Gar piemājas zālienu saliktas auto riepas, asi, lieli akmeņi, piloni, lai ikvienam autobraucējam pārietu vēlme izbraukāt zālāju. Tā Ogres pilsētas Indrānu ielas iedzīvotāji cīnās ar sekām, kuras izraisa Jāņa Čakstes prospekta remonts. Darbi uzsākti šā gada aprīlī un paredzēts, ka turpināsies līdz nākamā gada sākumam. Pa izrakāto brauktuvi pārvietoties ir apgrūtinoši, tamdēļ netālu esošās Lašupes iedzīvotāji meklē īsākos ceļus, kā apbraukt remontējamo posmu.

Ēriks
Indrānu ielas iedzīvotājs

”Tas viss ir nepārdomāti. Mums teica, ka pa šīm šaurajām ielām tiks novirzīts maršruta autobuss, bet neviens neiedomājās, ka transporta plūsma būs tik liela. Abos ielas galos ir nepieciešamas ātruma ierobežojošās zīmes.”

Ceļu remontētāji par oficiālo, apbraucamo ceļu ir noteikuši citu ielu, bet zinātāji tā vai tā šmauc cauri arī pa citām, bojājot ij ielu segumu, ij izbūvētās akas, ij traucējot cilvēku mieru. Ogres novada domes pārstāvis Uldis Bārtulis “Bez Tabu” skaidro, ka pagastā ir saņemtas iedzīvotāju sūdzības. Nupat bijusi sanāksme, kuras laikā lemts par ātruma ierobežojošo zīmju izvietošanu.

”Mēs esam runājuši arī ar ceļu policiju, kura solīja, ka iespēju robežās dežurēs šajās ielās. Jautājums par pagaidu gulošo policistu izvietošanu gan nav skatīts, bet par to var runāt.”

Bārtulis arī sola, ka sagandētā akas vieta Indrānu ielā tiks salabota nākamajā dienā. Tik nepieciešamās ceļa zīmes paredzēts izvietot līdz brīvdienām un tiek solīts, ka dome darīs visu, lai atvieglotu ikdienas dzīvi tiem iedzīvotājiem, kuri cieš ne savas vainas dēļ.

Foto

9 komentāri