Ogrē jaunietis sūrojas-māte izmetusi no mājām, mātei “līdz brošai” dēla “parazitēšana”

Jaunietis no Ogres vērsies raidījumā “Bez Tabu”, vainojot māti cietsirdībā – tuvākā radiniece viņu esot izmetusi no mājām, deklarētās dzīvesvietas. Tikmēr māte norāda, ka dēls ilgstoši dzīvojis “uz kakla”, kas apgrūtina ikdienu, jo mājās nākas arī kopt seniori. Ģimenes strīds, kuru, pēc jaunieša domām, var atrisināt žurnālistu iesaiste, ir pārāk ciets rieksts likumsargiem, kuri ne reizi vien iesaistījušies, lai censtos samierināt tuviniekus, kuri nostājušies uz “kara takas”.

Atpakaļ uz rakstu

39 komentāri

 • Arī Ogres iedzīvotāja

  Arī Ogres iedzīvotāja

  No sižeta atpazinu ģimeni, par kuru ir stāsts, jo īpaši dēla māti. Lai nemuld, ka dēls visu laiku šai bijis uz kakla, jo, cik atceros, Toms jau pirms gadiem strādāja Latvenergo, vēlāk tik tiešām aizgāja no darba, jo pārcēlās studēt uz Viļņu, kur arī vairākus gadus pēc tam uzturējis sevi no stipendijas. Ierasdamies ciemos Latvijā, līdzi ņēmis vecmāmiņai un mātei dārgas dāvanas no Lietuvas, bet šai Ogres "madāmai" nekad nav bijis viss pa prātam. Sieviete, kura ir agresors, regulāri strīdās, kliedz, neciena ne darba kolēģus, ne pašas radus. Pilsētā pat fiksēti gadījumi, kur šī dāmīte palaiž rokas pret radiem - šķiet, ka tas jau bijis policijas redzes lokā. Šī izlaidīgā sieviete tik staigā pa saloniem, bet Toma vecmāmiņas mājās salaiž ar dzērāju, bezdarbnieku kaimiņu, kuru arī dzirdēju runājam video. Šajā primitīvajā, bez apdoma veidotajā sižetā ir vēl daudz muļķību, bet visnotaļ kauns par šo sievieti. Dēls viņu nekad nav interesējis, arī vīrs tādai agresorei nav turējies ilgi. Visvairāk žēl aprūpējamās vecmāmiņas.
 • Kristīne

  Kristīne

  Arī biju ilgstoši bez darba tādēļ puisi labi saprotu un zinu ka ne jau visi kas ir jauni tādi arī ir reālajā dzīvē bieži ir nācies saskarties ar to ka tu jau jauna bet tas ka man ir otrā grupa invaliditāte nevienu neinteresēja tāpēc jaunieti saprotu ļoti iespējams ka viņam arī ir problēmas kuras neļauj strādāt smagu fizisku darbu tādēļ mātes uzvedība nav saprotama kā var sieviete kauties tā ir pilnīgi nepieņemama uzvedība turklāt ja cilvēks ir deklarēts konkrētā dzīves vietā tad izlikt viņu var tikai ar tiesas lēmumu tādēļ nav skaidrs kāpēc māte neļauj mierīgi dēlam dzīvot
 • Cilvēks

  Cilvēks

  Dzīvē, protams visādi gadās un saprotams, ka grūtāk, šobrīd atrast darbu, bet nepārstāj meklēt, tikmēr esi vīrietis, palīdzi mammai, palīdzi parūpēties par vecmāmiņu, priecājies, ka tev ir viņas, kavtu neesi viens, šajā pasaulē!
 • Anita

  Anita

  Pieaudzis vīrietis. 26 gadi, sen jau bija jābūt visam sakartotam. Darbam, savai dzīves vietai un ģimenei un vēl mammai ar omi jāpalīdz. Nožēlojami. Nevienu neaizstāvu. Taču pieaudzis cilvēks iet strādāt un nečīkst.
 • Artis

  Artis

  Mums ģimenē ir labas attiecības ar visiem un es sūtu mammai ar tēti naudu.Pieauguši cilvēki tētim 67 mammai 58 , es jau varētu arī viņiem nesūtīt lai iet paši un strādā bet tā kā mums labas attiecības man patīk palīdzēt.Visa pamatā ir cilvēcība,mīļums un saticība.
 • Artis

  Artis

  Es tomēr atbalstu dēlu,mātei ir jāpalīdz dēlam ja viņš nonācis grūtībās,pirms kovids izjauca taču studēja Lietuvā.Otrais ja viņa nepalīdz dēlam tad dēls viņai nepalīdzēs vecumdienās,vajag salabt un vienoties abiem.Var paprasīt lai kopj vecmammu apmaiņā pret kādu eiro ,ēdienu un pajumti.Jānovērtē jebkurš radinieks kas ir tā ir vērtība un jāmācās sadzīvot ,iet pretī.Māte ir stulba ja nespēj to paveikt,nav jau narkomāns kurš slims ar galvu,normāls puisis.
 • Solvita

  Solvita

  Bērni šodien nezina naudas vērtību, kā tā ja nopelna. Cik grūti tā nāk. Tagad, ko grib, to dabū. Atliek vien paprasīt. Paši vien vainīgi esam. Tagad taču bērnam tiesības. Mēs skolā, ja kaut kas ne tā, ar lineālu pa pirkstiem, vai arī kaktā stāvējām. Bet tagad, pat skaļāk pateikt nedrīkstam,,. Un cik tālu, mēs tā aiziesim?????
 • možna vas na pary minut

  možna vas na pary minut

  Nazavi meņa ķiha pa imeņi
  ņesmatri na meņa ka na soseda
  a na seba kak sebja drygoi ģeņ
  i eta vot što načinaetsa
  kakgda ļyģi dry drygom rygaetsa
  i školy tolkom ņezakončiļi
 • Dzuljeta

  Dzuljeta

  Jā šādās ģimenes konfliktos grūti orentēties un iebilst. Kuram taisnība. Varbūt māte slēpjās aiz to labvēlību ka kopj invalīdu. Varbūt lai būtu laba pret citiem un palīdzību un piesegšanā lūgusi kā cietēja no dēla. Vai to mēs uzzināsim. Īstenība varbūt ir tālu. Bet vienu nesaprotu viņam ir augstākā izglītība. Kādā jomā nekur nemin. Ja ir tik čakls ka tik tālu ticis kāpēc neviens nedod iespēju strādāt pilnveidoties un sevi pierādīt. Aizbildinās ka viņam navpieredze. Jā tādas firmas ir. Bet nu tad nākat pretī un dodiet iespēju pierādīt un praktizēties. Firmas negrib ieguldīt lai kādu mācītu. Gaida dieva dāvanas kad ieradīsies supermens ar visu kofirma vēlās. Gribas lūgt firmas esiet iecietīgi pretimnākoši. Dodiet šim puisim iespēju sevi pierādīt. Un puisim gribas lūgt. Veido savu dzīvi dzīvo ar sevi itkā mātes nav. Dzīvo sev. Mācies pastāvību. Gādā par sevi. Maksā par visu pats lai neesine no viena atkarīgs. Būs grūti es ticu. Bet tas ir tā vērts. Brauc dzīvot uzcitu pilsētu lai neredzi māti.. Ari tas būs plusi. Tici man. Es tam esu ari izgājusi cauri. Ar pieredzi varu teikt ka pienāks brīdis ka māte tev prasīs palīdzību un bāzīs acīs ka kādreiz tev līdzēja. Unnu ir tava kārta
 • Aleksandrs

  Aleksandrs

  Un paskatoties no malas kā audzina bērnus ar kādu lutināšanu . Vienkārši pieskārties nevar viņiem . Nekādas cieņas pret vecākiem cilvēkiem pedagogiem .Vajag ar siksnu nodot tā ka nedēļu apsēsties nevar un mācīt no mazotnes nopelnīt ar darbu nevis ar prasībām

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!