Noziegums pret dabu – kailcirte Slīteres parkā! Pie lepna īpašuma izcirsts logs skaistam skatam, policija nevarīga 14 gadus

Dundagas novadā, Slīteres Nacionālajā parkā, pastrādāts noziegums pret dabu: parka stingrā režīma zonā izcirsti koki lielā platībā, kas traktējams kā kriminālnoziegums. Tiesībsargājošās iestādes 14 gadus bijušas nevarīgas – nav spējušas saukt pie atbildības vainīgo. Koki izcirsti nogāzē pie turīga uzņēmēja īpašuma. Izcirtums kalpo kā logs skaistam skatam no īpašuma.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Ech

  Ech

  Tādus pašus izcirtumus skatam jāizveido citās tūristu, publikai pieejamās vietās pie tās kraujas. Un viss, visiem pienākas skaisti skati, ne tups likuma burts.
 • Jānis

  Jānis

  Es ierosinu nekavējoties pieņemt likumu, kas šādos gadījumos patiesā labuma guvējiem uzliek naudassodu x kas jāmaksā, līdz atjaunojās dabas zaudējums y% apmērā katru z periodu. Un tad pirms šādas rīcības katrs izvērtēs un sabalansēts savas iegribas ar savu rocību. Un šiem mainīgie x;y;z jābūt tādiem, lai cilvēki ar miljoniem arī šķirotos no saviem miljoniem ieguvuma pareiodā. Kā arī pārdošanai uzliktu ierobežojumus, pirms segtas saistības pilnā apmērā
 • HA
 • Irēna Kerbštate

  Irēna Kerbštate

  POLICIJA IR BEZSPĒCĪGA TIK NAUDAS MAISU PRIEKŠĀ. TIE RĪKOJĀS UN DARA KĀ GROB. PAR VISU TAČU MAKSĀ.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!