Nožēlojami! No dāvanas daudzbērnu ģimenēm Latvijas simtgadē čiks vien sanācis

Pirms gada plašsaziņas līdzekļi vēstīja: valsts simtgadē daudzbērnu ģimenes varētu saņemt dāsnu dāvanu no valsts – 1000 eiro sertifikātu. 

Atpakaļ uz rakstu

122 komentāri

 • Linda Priedīte
 • Janis Rieksting
  • Uldis Brigzna

   Uldis Brigzna

   Janis Rieksting ..SIA"LATVIJA"&SIA"SAEIMA"=NEVIENS NEKO NEKAD NEZIN-NEATBILD
 • Kristine Cirule

  Kristine Cirule

  Ir daudzi kam 8 vai 10berni un nezelojas un neprasa neko. Berni ir mūsu, ne valsts un katram janes pasam atbildiba par to. Saprotu ka vajag invalidiem, veciem cilveciniem, noteikti!
  • Diāna Mihailidu

   Diāna Mihailidu

   Kristine Cirule mēs uzturam valsti, vini mūs ir pietiekami daudz apzagusi. Uzskatu ka valstij IR jaatbalsta gimenes ar berniem.
   • Solveiga

    Solveiga

    Valsts - tie esam mēs paši! Nav kaut kādas mistiskas valsts, kas ir "viņi"! Mēs esam tā valsts, kas atrodas uz Latvijas zemes. Mēs ievēlam savus pārstāvjus, kas mūsu vārdā pārvalda mūsu valsti. Un tad ir dažādi viedokļi par to, vai bērns ir valstij svarīgs vai nav. Es vēlējumi par tiem, kas uzskata, ka ir. Bet kāds varbūt vēlēja par skaistu seju vai uzvalku. Un kādam varbūt bērni nav svarīga valsts turpināšanās sastāvdaļa.
  • Kristine Cirule

   Kristine Cirule

   Diāna Mihailidu nav jegas viniem zemoties. Tapec man ir paslepnums pasai audzinat savus 4un 4audzubernus.daudzi domā, ka par audzuberniem sanem nenormalo naudu.... Bet gluzi jau nu nemaz ta nav... Jo ikdienā ir vajadziga liela nauda lai pilnvertigi dzivotu. Tapec nenaudam, apstradajam savu zemes plekiti, siltumnicu, un gatavojam pagrabu ziemai. Lai visiem punci pilni un sirds siltums dvēselē! Bet tie paredusies buļļi, no paresanas pasi nonaks kur vajadzēs...
   • spriidiic

    spriidiic

    Nu re , sanāk , ka IKP slikti vairojat . Tāpēc tie , kuri paši audzē un paši patērē , ir tie sliktie , jo nekādu nodokli nevar uzlikt. Tas pats ar pensionāriem , īpaši ārpus lielajām pilsētām, nīdē visos veidos.
  • Arta Reinholde

   Arta Reinholde

   nesaprotu, kāpēc tauta žēlo bērniem? tie, kas tagad ceļ karjeru, dzīvo sev un nedzemdē, pēc 50 gadiem saņems to pensiju, ko mūsu bērni būs nopelnījuši. Forši, protams, ir kāpt līdz 35 gadiem pa karjeras kāpnēm un pēc tam skriet pēc valsts apmaksāta EKO, kāpēc tas ir par velti, ja valstij un sabiedrībai bērnus nevajag?
   • spriidiic

    spriidiic

    Tāpēc , ka kremļa plānos latvijas pseidovalstiskajā teritorijā jābūt tāpat , kā bijušajā Kēnigsbergā , kas tagad
    krievijā par kaļiņingradu tiek saukta. Pirmkārt , jānoturas pie varas , ko sekmīgi dara kopš ltf godmaņlaikiem , otrkārt , jātiek galā ar vietējo tautiņu , ko , vislabāk , izdarīt sačakarējot ekonomiku.
  • Ainars Gutmanis

   Ainars Gutmanis

   Kristīne Cirule Bērni nav tikai mūsu. Pirmām kārtām tie ir Valsts! Tas ir tāpat, kā ar māju kredītā- domā, ka tava, bet patiesībā bankas.
  • Arta Reinholde

   Arta Reinholde

   Ainars Gutmanis tieši tā, pamēģini izņemt bērna uzkrājumus, ko pats esi veidojis, un bērns automātiski par visiem 100% kļūst valsts.
  • Vladlena Gabura

   Vladlena Gabura

   Bērni tā jau ir Valsts...viņi ir valsts pilsoņi,par kuriem kā raksta konstitūcija ir jārūpējas.
   Mēs gribējām būt ES..nu tad nu lūk.
   Prēmijām valsts vīreļiem ir,bet daudzbērnu ģimenēm nav..Haa..loģiski..drīz Ziemassvetki..no kādas lādes tad deputāti sev piemaksās?
  • Janis Helmsteins

   Janis Helmsteins

   Diāna Mihailidu tieši tā,un naw svarigi viens ,pieci vai desmit bērnu!!
  • Diāna Mihailidu

   Diāna Mihailidu

   Par to ka berni ir valsts ir sen saprotams. Tapat ari mes esam valsts. Ne velti papiros rakstits" valsts piederigais". Jo kad mes vinus izaudzinasim un izskolosim vini stradas un maksas nodokli kam-VALSTIJ. Tapec es uzskatu, ka valstij IR jaatbalsta gimenes ar berniem. Cepusi nost, ir 3+ kartes un atbalsts daudzbenu gimenem. Piemaksas utt... bet, valsts simtgade vareja ja jau kadu kapeiku pieskirt tiem kuri rupejas par valsts demokratiju un doma par nakotni. Ir loti daudz gimenu, kuri stradas un sitas lai paliktu saja valsti.
   Es nodzivoju 6 gadus GRIEKIJĀ, un sapratu to, ka nekur nav tik labi ka majas. Atgriezos Latvija ar 2 deliem, laidu pasaule 3...un dzivoju sava valsti. Un es neesmu vienigais sads gadijums. Mes rupejamies par valsti, bet vini mus cakare ka vien var!
  • Kristine Cirule
 • Knuts

  Knuts

  Kad bij bērni jātaisa, tad palīdzību valstij neprasīja. Kad jāmaksā, tad visiem jāsamet lai uzturētu izklaides sekas.
 • Ilze Vulāne

  Ilze Vulāne

  Un kāds tiešām tam ticēja?
  1000€ katrai daudzbērnu ģimenei. Nopietni?
  • Inga Terluka
   +13 +13 0

   Inga Terluka

   Ilze Vulāne gribētu redzēt kurš noticēja!??? Kungi nav tik dasni mūsu zemē!!!
  • Ilona Ilona Ilona

   Ilona Ilona Ilona

   Redz, Igaunijā pat 10 000 izmaksā, bet mums kārtējā piga :-((. Tie 1000 mums būtu noderējuši apkures sezonas rēķinu segšanai.P.s.viena audzinu 3 bērnus, pildu arī vīrieša pienākumus, aizbraukt no LV ar 3 bērniem arī nekur nevar...Dzīvokli paši esam sarūpējuši, cīnos pa dzīvi atbilstoši apstākļiem, bet valsts man pat ar augstăko izglītību esot, nevar sarūpēt pastāvīgu darba vietu ar pienācīgu atalgojumu, lai šos bērnus varētu uzturēt. Vīriešu pasaulē, vīriešu " atbildība". Es ceru, ka simtgades salūtam beigu galā arī NEPIETIKS naudas! Jo es te laukos, to salūtu neredzēşu, un aizbraukt līdz Reigai nav AR ko, nav PAR ko un arī nav vēlēšanăs skatīties salūtu pie tukša galda!!!
  • Arta Reinholde

   Arta Reinholde

   Žēl, ka runa nesākās ar "Protams, visiem paldies, kas par mani balsoja, bet..nē!" :D
  • Nadīna Zeltiņa
  • Dace Sloka

   Dace Sloka

   Kaut 100€ būtu iedevuši, daudzbērnu ģimenēm un pensionāriem kādu nieku uz,, lielajiem svētkiem,, ? ne tikai izšauj gaisā, bet pāvesta lepnā sagaidīšana. Visiem pietiktu.
   Bet sanāk, re cik mēs vareni, cik skaisti. Bet tautai nav ko ēst?
 • Ivars Eglītis
 • Sandra Fedotova

  Sandra Fedotova

  Ģimenes ar vienu un diviem bērniem atkal paliktu bez ne kā!!!Ļoti godīgi...
  • Arta Reinholde

   Arta Reinholde

   ja šogad to vienu piedzemdē, tad teorētiski var saņemt to fufelīgo sudraba vērdiņu, kuru arī tikai noreklamēja un janvārēniem izdalīja. Pārējiem nav.
  • Iveta Sproģe

   Iveta Sproģe

   Sandra Fedotova Zini ğimene ar 1 bērnu ļoti atšķiras no ğimenes ar 3,4,5 utt.1-kārt jau finasnsiāli(apğērbt 5 ir dārgāk kā vienu vai pulciņi vienam kaut 5 ,bet ja tev tie mazie 5 un katram gribas savu tas maksā un ne maz),2-kārt vajadzīga lielāka dzīves telpa un auto,3-kārt izklaides visur kopmaksa 2 pieaugušie +1 vai 2 bērni a ja tev vēl kāds mazais konkrēta papildmaksa tas pats ar lidojumiem viesnīcām
  • Sandra Fedotova

   Sandra Fedotova

   Iveta Sproģe Atšķiras,bet 1 un divi bērni arī ir pelnījuši tik pat daudz ka 3,4,...bērni,tā ir diskriminācija ka valsts šitā šķiro ģimenes!Un tad sadzemdē 3 un vairāk bērnus lai iekļūtu daudzbērnu ģimenes statusā un tad domā kā tikt galā!
  • Liene Millere

   Liene Millere

   Iveta Sproģe bet pirms laid pasaulē to 3.,4.,5.,utt,taču jādomā vai varēsi nodrošināt to lielāku dzīvokli vai māju,vai varēsi apğērbt,pulciņos palaist,uz izklaidēm aizvest... Es uzskatu ja valsts grib dāvināt,tad jādāvina visiem bērniem,visi bērni ir un paliek bērni,kam ir savas vajadzības un nedrīkst šķirot kurš vairāk būtu pelnījis.
  • Arta Reinholde

   Arta Reinholde

   Sandra Fedotova tas ir stereotips. Žēl, ka nav statistikas tam, cik no valsts prasa cilvēki, kuriem nebija vēlmes dzemdēt. Man ir 3 bērni. Izmantojam atlaidi elektrībai, transportam un apģērbam. Kopējais ieguvums- 60 eiro mēnesī . Burtiski 4 stundu alga. Smieklīgi. Un man vēl pārmet, ka esmu valstij dzemdējusi?! Viena bērna ieguldījums rehabilitācijā pēc dzimšanas- ap 1000 eiro gādā (var teikt, ka paveicās, ka tikai 1 smagāk gāja). Labi, ka nav piespiedu armijas, jo man būtu grūti saprast, kādu parādu manam bērnam tajā mirklī jāatdod valstij.
  • Sandra Fedotova

   Sandra Fedotova

   Liene Millere tieši tā,jo 1 tā pat kā 2,3 un tā tālāk ir un paliek bērni un visiem ir vajadzības!
  • Dace Zelca

   Dace Zelca

   Sandra Fedotova pilnīgi Tev piekrītu. Neher dzemdēt veselu kaudzi, ja nevar uzturēt..
  • Dace Roze

   Dace Roze

   Sandra Fedotova pilnīgi piekrītu. Es pēdējā laikā jūtos vainīga ,ka man ir tikai 2 bērni. Un mani 2 nav nekas.
  • Sandra Fedotova

   Sandra Fedotova

   Dace Roze nevajag justies vainīgam,man arī ir divi bērneļi,taču skatoties kā valsts atbalsta 3 un vairāk bērnus rodas jautājums,ar ko tas 1 un 2 bērni ģimenēs ir sliktāki par 3,4 utt bērniem?Vai viņiem nav vajadzības?Ja jau mūsu brīnišķīgā valstele grib atbalstīt mūsu bērnus tad lai atbalsta visus bez dalīšanas,nevis kā ir tagad!
  • Sveta Ratkusa

   Sveta Ratkusa

   Esmu trīs bērnu mamma un man paliek šķērmi lasot šo visu.Ne jau visas SADZEMDĒ un tad pārtiek no pabalstiem, atbalsta programmām un sabiedrības palīdzības.Līdz sirds dziļumiem aizskar visi šie izteicieni par daudzbērnu ģimenēm -balstīti uz kailu skaudību.Varbūt ir vērts padomāt kā pievērst valdības uzmanību 1,2 bērnu ģimenēm.Zākājot daudzbērnu ģimenes jūsu situāciju tik pat nemainīs.Sandra Fedotova,Liene Millere,Dace Zelca,Dace Roze nevajag karināt birkas visām daudzbērnu ģimenēm tikai tāpēc,ka tā liek jūsu klišejiskā domāšana.Lepojos ar sevi, savu vīru un saviem trijiem bērniem.
  • Dace Zelca

   Dace Zelca

   Sveta Ratkusa Nu ,bet lepojies,bet nevajag te skandinät,ka ğimene ar vienu vsi 2 berniem nav nekas,ja es varetu atlsuties sadzemdetu kaut 5.
  • Liene Millere

   Liene Millere

   Sveta Ratkusa tad aizej pavem! Es te neko nekarinu un nezākāju,bet paskaidro, ar ko tavi 3 bērni ir labāki par citiem,kas ģimenē ir 1 vai 2?!!! Besī,ka iedomājaties,ka piedzemdēji vairāk bērnus,kā citas un tad tev pienākas vairāk kaut kas. Tu pirmkārt sev dzemdēji vai kam? Un citas sievietes piedzemdējot vienu,vairāk nekad nevar ieņemt bērniņu. Un kāpēc tad viņu viens bērns nebūtu pelnījis?
  • Sveta Ratkusa

   Sveta Ratkusa

   Dace Zelca vēl nepamanīju nevienu komentāru kur būtu bijis teikts,ka ģimenes ar vienu vai diviem bērniem nav nekas.Es varu atļauties trīs bērnus un tāpēc man viņi arī ir-ne jau tāpēc,ka man birst kā no pārpilnības raga visādi labumi.
  • Dace Zelca

   Dace Zelca

   Sveta Ratkusa Te tika skandināts,ka jo vairāk bērnu,jo vairāk vajadzību un vairāk jāpienākas,bet ir ģimenes kas var knapi atļauties vienu bērniņu,un ir kas nevar atļauties vispār,arī 1 bērnam ir vajadzības.
  • Sveta Ratkusa

   Sveta Ratkusa

   Liene Millere netiku minējusi ,ka mani bērni ir labāki par tavējiem.Bet to,ka maniem bērniem ir vairāk paveicies ar mammu kā tavējiem -tas ir fakts.Tu esi skaudīga histēriķe?
  • Liene Millere

   Liene Millere

   Sveta Ratkusa neko citu jau nevarēja sagaidīt no tādas kā tu,kas uzskata,ka sadzemdēji,tad davai tagad valsts man parādā, kā tekstu par skaudīgu histēriķi. ?
  • Sveta Ratkusa

   Sveta Ratkusa

   Dace Zelca vai tev tiks vairāk,ja man tiks atņemts?
  • Dace Zelca

   Dace Zelca

   Sveta Ratkusa Nu musu valsti vienam atnem otram pieliek.Busi laimigaka ka Tev bus vairak ka citam?
  • Sveta Ratkusa
  • Sveta Ratkusa

   Sveta Ratkusa

   Dace Zelca nu lai tak tev tiek vairāk.Varbūt es varu tev kaut kā palīdzēt?
  • Liene Millere

   Liene Millere

   Sveta Ratkusa es esmu atteikusies no 11.38,tā kā tev būs vairāk ko rīt ? jo es savu bērnu piedzemdēju sev, atšķirībā no tevis,kas dzemdē dēļ naudas?
  • Dace Zelca

   Dace Zelca

   Sveta Ratkusa jā vari-nelieloties te pa portālu,kada māte varone esi ar 3 berniem.
  • Sveta Ratkusa

   Sveta Ratkusa

   Liene Millere tu tak neesi par pilnu rubli.Es tak tev neko neņemu nost?
  • Sveta Ratkusa

   Sveta Ratkusa

   Dace Zelca esmu laimīga mamma 3 bērniem.Un kas tad tev vainas,ka nespēj būt laimīga?Vai tiešām būt laimīgai tev traucē tieši tas,ka daudzbērnu ģimenes tiek vairāk atbalstītas?
  • Dace Zelca

   Dace Zelca

   Sveta Ratkusa tiesi ta,ta ir diskriminacija,ne daudzbernu ğimenem.
  • Liene Millere

   Liene Millere

   Sveta Ratkusa kur viņa raksta,ka nav laimīga? Tev pašai ir pusrublis,varbūt vēl ordeni aizej paprasi par savu varonību?
  • Sveta Ratkusa

   Sveta Ratkusa

   Dace Zelca tā tu tagad domā labot šo netaisnību-runājot tik nicinoši par daudzbērnu ģimenēm?Vēlu veiksmi ?
  • Dace Zelca
  • Sveta Ratkusa

   Sveta Ratkusa

   Liene Millere es jau arī nerakstīju,ka man pienākas vairāk kā 1,2 bērnu ģimenēm.Laimīga mamma neārdītos te zākādama citus.
  • Sveta Ratkusa

   Sveta Ratkusa

   Dace Zelca pārlasi saraksti-"naher dzemdēt veselu kaudzi ..."
  • Dace Zelca
  • Liene Millere

   Liene Millere

   Sveta Ratkusa tu palasi savus pirmos komentārus un tad te gudri kladzini par to kurš ārdās. Tu mani apvainoji,ka es karinu kaut ko daudzbērnu ğimenēm,ka kādam kaut kas skauž, utt... Nerakstīji,ka pienākas,bet uzskati! Un tu jau nu nebūsi te daktere ,lai noteiktu,ka citas ir nelaimīgas un savus bērnus nemīl. Tu tā vienīgā un laimīga pasaules māte varone!
  • Sveta Ratkusa

   Sveta Ratkusa

   Liene Millere es noteikti neesmu vienīgā laimīgā māte varone.Ir ļoti daudz citas laimīgas daudzbērnu mammas-gan sabiedrībā pazīstamas,gan ne tik pazīstamas.Paldies manām brīnišķīgajām sarunu biedrēm par saturīgu sarunu-jauku jums vakaru?
 • Aija Granda
 • Dace Dacens
 • Erika Mazure

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!