Nožēlojami! No dāvanas daudzbērnu ģimenēm Latvijas simtgadē čiks vien sanācis

Pirms gada plašsaziņas līdzekļi vēstīja: valsts simtgadē daudzbērnu ģimenes varētu saņemt dāsnu dāvanu no valsts – 1000 eiro sertifikātu. 

Atpakaļ uz rakstu

122 komentāri

 • Lina Ivanova

  Lina Ivanova

  Я не понимаю почему все молчат сейчас всем Всё поднимают,пенсионерам врачам учителям А почему про детей первых вторых молчат ничего не хотят делать не поднимают пособие. Что это они подняли у кого двое детей прям на 10 евра прям такие миллионеры стали мамочки.
 • Lina Ivanova

  Lina Ivanova

  Извините что по-русски не удержалась .
  Как вам не надоело делать всё для многодетных. А Представляете как цыгане будут жить. Они такие многодетные. Чем дети лучше всех первый и второй ребёнок они тоже дети. Многодетным поднимают детское пособие в 3 раза больше. Первому ребенку вообще ничего а второму ребенку одни объедки.(остаток как говариься.) Я не понимаю почему все молчат про первого и второго ребенка. Почему никто не поднимает эти темы видимо первые вторые дети не считается в стране Латвии.
 • Gunita Steinbach

  Gunita Steinbach

  Būtu labāk paredzēto naudiņu Uguņòšanai sadalījuši visām Ģimenēm ar bērniem,neatkarīgi no bērnu skaita tajās.Kam tā Uguņošana vajadzīga tik grezna.Politiķi padomājiet taču beidzot ar smadzenēm,nevis ar Dirsām.??
 • Raymond Benson

  Raymond Benson

  Lai labāk valsts deputātu kompensāciju izmaksā solījuma daudzbērnu ģimenēm. Izskatas kad bijušajā saeimā ir tikai liels ļaundabigs vēzis, ko būtu nepieciešams iznīcināt. Kad tā karma viņiem drīz vien pienāktu.
 • Dagnija Gailīte

  Dagnija Gailīte

  Igauņi malači!!! Mīl savu tautu! ❤ Ne velti dzimstība viņiem pārsniedz mirstību jau krietnu laiku. Parādnieka kg. aizbrauca pa tālu... -uz Ungāriju lai celtu "gaisa pilis", ņemtu nu piemēru no ziemeļu kaimiņiem... un sāktu reāli ko darīt
 • Mamma

  Mamma

  Mūsu valstī tā jau ir maz daudzbērnu ģimenes vēl tām pašām nevar iedot mazu simtgades prieciņu. Tad lai ceļ bērnu naudas!
 • Līga Kļaviņa

  Līga Kļaviņa

  Kā no Parādnieka populistiskās idejas tautā tika kārtējā pīle izpūsta
 • Līga Kandele

  Līga Kandele

  Nu patiesībā jau katra ģimene ir izvērtējusi- varēs uzturēt vienu, divus vai daudz bērnus. Tā kā svētku pabalsts pienāktos vai nu visām ģimenēm ar bērniem vai nevienai. Tik nu tas, ka sola un neizpilda, ir neglīti. ? Tad jau labāk lai šauj gaisā, salūtu redzēs visi bērni, arī tie, kam vecāki bērnu naudu tērē savām vajadzībām.
  • Dāvis Artūrs Zālītis

   Dāvis Artūrs Zālītis

   Vai arī vienkārši saber bērnudārzu un skolu budžetā, lai visiem ir uz skolu 15 minūtēs aiziet un bērnudārzā vietu netrūkst.
 • Sigita Vaivode

  Sigita Vaivode

  Eu.. trūkst līdzekļu...a uguņošanai gan pietiek,kam tas viss.. Rīgas kungiem!?
 • Kaspars Janovich Samsonaf

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!