Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

122 komentāri

Pirms gada plašsaziņas līdzekļi vēstīja: valsts simtgadē daudzbērnu ģimenes varētu saņemt dāsnu dāvanu no valsts – 1000 eiro sertifikātu. 

Demogrāfijas lietu centrā uzsvēra, ka daudzbērnu ģimenēm tiek gatavota īpaša atbalsta programma. Uz valsts simtgadi trīs un vairāk bērnu ģimenes varētu dāvanā saņemt tūkstoš eiro vērtu sertifikātu, ko varēs izmantot nevis skaidrā naudā, bet atprečot.

Raidījuma “Bez Tabu” skatītāja uzdod jautājumu un ne bez pamata.

Marta

Kur nozudusi ideja par 1000 eiro sertifikātu daudzbērnu ģimenēm, Latvijas simtgadei par godu?

Saeimas deputāts Imants Parādnieks skaidro, ka tā nav guvusi atbalstu Ministru Kabinetā. Pamatojums: tam trūkstot līdzekļu. Uzver, ka, patiesībā,vienreizējs 1000 eiro liels pabalsts problēmu neatrisinātu, bet nākotnē jārealizē plašāka atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm mājokļa iegādei. Izklāsta, kāda tā varētu būt.

Mērķdotācijas daudzbērnu ģimenēm mājokļa iegādei (to lielums atkarīgs no bērnu skaita) esot gan Igaunijā, gan Ungārijā, gan citās valstīs. Cer, ka jaunievēlētā Saeima programmu realizēs arī Latvijā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl