“Nozaga zemi un jūtas kā karaļi!” 20 (!) gadu Rīgas pašvaldība nevarīga pret patvaļu Pārdaugavā

Vairāk nekā 20 gadu ilgst strīds starp divu namu Rīgā, Kuldīgas ielā, iedzīvotājiem. Kuldīgas ielas 41 A daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašnieki vaino kaimiņus no blakus nama (Kuldīgas ielas 41) prāvas teritorijas zādzībā, norobežōšanā. 41 A nama iedzīvotāji vairāk nekā 400 kvadrātmetru  teritoriju jau sen kā privatizējuši, bezjēdzīgi maksā par to nodokli, jo jau pāris desmitgažu to nevar lietot. Lai gan dokumentācija skaidri vēsta, ka zeme pieder 41 A nama iedzīvotājiem un vairākas iestādes, tai skaitā Rīgas domes vadība, konstatējušas kaimiņu patvaļu, Būvvalde gadiem ilgi ir nevarīga vērsties pret žoga izbūvētājiem.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Xxx
 • Bjusais 2 grupas invalids

  Bjusais 2 grupas invalids

  Dzive ira ta zaglis uzbruk taisnojas.piemers notiek avarija policists prasa ka bija es braucu man uzbrauca skaidrs policists saka tad iet prasa otram kapec tu uzbrauci es neuzbraucu vins neapstajas pie stop zimes bet tomer ka tu vareji uzbraukt .secinajums kas vairak runa lielas nu zog vairak naudas ja vairak naudas mazak prasa kukuls strada un vienmer jabut pirmam ja esi otrais busi vainigs
 • Mareks Pīle

  Mareks Pīle

  Kad iedzīvotāju grupējums patvaļīgi nozog kādam vārdu un līdz ar to dzīvi,vot tās ir problēmas.Kad gribas paņemt nazi un iet slepkavot,bet nevar,jo pierādījumu nav,viss tiek muķīts lielā slepenībā,līdz upuris ir nodubļots tik tālu,ka jebkurš ticēs jebkādai huijņai ko kāds teiks par viņu.Un kā dzīvot,maksāt vēl nodokļus par nozagtu dzīvi?Dzīve nav 410kvm zemes pleķītis..
 • Ha

  Ha

  Es gan domāju ka tā nav vienkārši bezdarbība! Kaut kas noteikti nosēdies kabatās!
 • S

  S

  Kārtējais RD kantoris-būvvalde, kas atradīs jebko, lai attaisnotu savu bezdarbību.Ne dokumentus redzējuši, ne salīdzinājuši plānus ar citām iestādēm, bet viss OK.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!