Noskaidrots, iespējams, bagātākais pašvaldības policists Latvijā

11 komentāri
Noskaidrots, iespējams, bagātākais pašvaldības policists Latvijā
FOTO: LETA

Bez Tabu jau vēstīja par kādu Jūrmalas policistu, kurš, pēc vietējo iedzīvotāju domām, piesedz nelegālu biznesu. Bez Tabu komanda, veidojot sižetu, pievērsa pastiprinātu uzmanību publiski pieejamiem dokumentiem par Jūrmalas pašvaldības policijas inspektoru Arni Butku.

Aplūkojot likumsarga iesniegto deklarāciju par 2014. gadu, redzams, ka policistam ir 11 547 eiro lielas parādsaistības, viņš nevienam nav aizdevis ievērojamus finanšu līdzekļus.

Turpretī nākamā gada deklarācijā (par 2015. gadu) redzams, ka likumsargs ir atbrīvojies no 11 547 eiro lielajām parādsaistībām un to vietā jau spējis citiem aizdot 15 822 eiro. Un atkal kungs ir apstiprinājis, ka pārskata periodā nav veicis ievērojamus darījumus, kur šādu summu pēkšņi būtu ieguvis.

Deklarācijas informācija liecina, ka Arņa Butkus ienākumi pērn sasniedza nepilnus 17 000 eiro un viņam nav ievērojamu uzkrājumu. Kā gada laikā policists ar šādiem ienākumiem spēja atdot parādu 12 000 eiro apmērā un vēl aizdot citiem nepilnus 16 000? Rodas pamatoti jautājumi par šā kunga iesniegtajiem datiem.

Sižetu par Jūrmalas pašvaldības policistu skaties šeit.

Video

11 komentāri