”Nosauca mani par izvirtušu mauk*!” Pārdevēja Tukumā skarbi pāraudzina bērnus un nolamā klientus, ziņo pircēji

Tukuma veikala ”Amix” klienti sūdzas par pārdevējas komunikāciju ar klientiem: lai gan veikala mērķauditorija ir vecāki ar maziem bērniem, pārdevēja niķīgus ķiparus cenšas savaldīt savādā, vecākiem nepieņemamā veidā, kā arī aizrāda vecākiem par sliktu audzināšanu. Vēl kādai klientei izcēlies konflikts, kad vēlējusies apmainīt preci – iekarsušās puses teju sakāvušās, kliente nosaukta par mau*u.

Atpakaļ uz rakstu

65 komentāri

 • Dievs

  Dievs

  Tā vien gribas tiem vecākiem uzšaut pa pakausi, tik neaudzināti bērni sen nav bijuši. Pašai ir bērni, lai vekalā atļautos bļaut, vai ciemos aizejot lēkāt pa svešu māju liekas nepieņemami. Tai pašā laikā draugiem ir tādi bērni un negribās tādus aicināt ciemos. Jo bērni mūžīgi netīri, blauj.
 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Pieklājības kūltūra pieklibo te vienam otram, acīmredzot zems IQ līmenis arī ar visu psiholoģijas grāmatu lasīšanu! Dinamiskā psihiatrija māca, ka aizrādīšana ir pieklājības veicināšana un cieņa pret otru cilvēku. :)
 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Acīmredzot vadības atbildība klibo gan par kārtību veikalā, gan par preces kvalitāti!
 • fui

  fui

  Ak dievs kā tā pārdevēja kuce te sarakstījusi komentārus. Divgadīgs bērns ir divgadīgs bērns, audzini kā gribi-viņš var krist gar zemi un ārdīties. To pateiks jebkurš vecāks, kuram ir bērni. Kaut kādiem bezbērnu kropļiem mācīt te citus ir vienkārši fantastisks stulbums. Pārdevēju atlaist bez domāšanas, lai iemācās ar cilvēkiem strādāt vai iziet kādus kursus par bērnu psiholoģiju un audzināšanu un bērnu attīstības īpatnībām, kurām ar audzināšanu nekāda sakara nav.
 • Es

  Es

  Man bija problēma ar kurpēm,nopirku un pēc 1 nedēļas tie sūdi atlīmējās,staigāju tikai pa telpām.Aiznesu atpakaļ,pateica lai tinos prom,neko nemainīs.Uzrakstiju oficiālu iesniegumu 2 eksempl. un gāju atpakaļ,teicu lai paraksta un dod atbildi rakstiski,jo tā paredz likums,pateicu ka iesniedzu arī PTA. Uzreiz atdeva naudu un teica lai šeit vairs apavus nepērku. Summa nebija liela ap 30 Eur,bet gāju uz principu,nav ko mēslus tirgot.
 • Kika

  Kika

  Pati esmu stradajusi tirdzniecibas centra.Tas ir vienkarsi murgs,ka vecaki izturas pret berniem.Neseko lidz,lauj skriet un iet kur grib.Cik nav bijusi gadijumi ka berns grib uz eskolatora pabraukaties,ka vecakiem nakas aizradit to,lai nelauj to darit,jo personigi biju redzejusi ka berni krit leja pa kapnem un pieaugusie.Cik nebij bijis ka kads pircejs ienak lielveikala un skrien pie eskolatora glabt bernu,jo vecaki neseko lidz.Un ka mums pardevejam uz to reaget.Saprotu ir cilveki kas mak cilvecigi paskaidrot,tie kam patik pardevejas darbs,un ir cilveki kas to dara tikai.Tadel saudzejam sevi un savas atvasites ari mes pasi.Un berniem kam gruti panest karstumu ir vajadzigs udens ko padzerties.
 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Ož pēc veceņu skaudības te vairāk.
 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Busiņa tas tavs niks, kas apzīmē tavu personību? :D Ja vajadzēs, tad nākamreiz pārdevēja ievilks pliķi, lai bezatbildīgu vecāku dēļ viņai nevajadzētu radīt zaudējumus sev un darba devējam, jo pārdevēja ir atbildīga par kārtību darba vietā!
 • Maija

  Maija

  Nu ziniet,es pati strādāju veikalā par pārdevēju.Piekrītu ka bērni veikalā ir jāpieskaita un jāmāca uzvesties.Bet pārdevēja ir pārkāpusi visus klientu apkalpošanas standartus!Kas tā par aizbildināšanos ar karstumu un bezgaisu.Tas kā pārdevējai ir karsti un viņa ir nogurusi nekādā gadījumā nedod viņai tiesības kliegt,lamāties un švilpt ar svilpi uz pircējiem!Brīnos arī par veikalā vadītājas atbildi.Kāds rājiens,kāds brīdinājums?Atlaist par tādu pārdevējs uzvedību!
 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Cerams, ka Zukenbergs noies pa burbuli. Paskat kāds ļaunums, jo mātēm nav laika bērniem, bet jāsēž feisītī, lai izlasītu kārtējos "pašiņu" komentus. Cerams, ka tuvākā nākotnē Zukenberga sātaniskais kantoris tiešām nobankrotēs!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!