“Nomainījušies jau divi mēri, bet aizvien cīnos par taisnību!” Daugavpils pārvada būvniecības dēļ pamatīgi bojāts privātīpašums

Daugavpils pārvada būvniecības dēļ pamatīgi bojāts privātīpašums, pārvada pakājē esošā privātmāja. Nama īpašniece jau ilgstoši cīnās par taisnību – par defektu salabošanu –, bet pūliņi ir nesekmīgi.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Students

  Students

  Bildēs skaidri redzams ka plaisa iet caur ķieģeļiem kas ir gaišākā krāsā un no pamata, kas ir nedaudz savādāks. Tīrs secinājums, ka ēkai ir veikta piebuve. Starp esošu un jaunu piebūvi obligāti jāveido deformācijas šuve. Jaunās piebūves pamati vēl nav iesēdušies.. lūk visas problēmas meklēt pie tiem kas veica ēkas pārbūvi, vai piebūvi. Sienā brutali turpināta ķieģeļu rindās uz savādākiem pamatiem un sienas tāpēc ari nav sasietas ar armatūru šajā vietā, jo īpaši meistari to darījuši. Ēka būtu plaisājusi tāpatās, vibrācijas tikai šo procesu paatrināja.
 • Students

  Students

  Interesanti, ka pēc video skatoties izskatās ka ēkas tālāk esošais gals, tieši prom no viadukta sēžas, un tieši pretīm ēkai nav nekādu pamatu, viaduktam, kas atceltu faktu ka viadukta pamatu raditais grunts spiediens tagad ceļ augšā vai notur ēkas tuvāk esošo galu. Liekas ka ēka butu šā vai tā sēdusies un plaisājusi, kas ir bieži noverojams šādām ēkām, kas celtas ar burtiski nekādu projektu un aprēķiniem, tikai rievsienu dzīšanas rezultātā šis sēšanās process tika paatrināts. Jāskatās tik projekts, ja projektā atrunāts, un gan jau ka ir, blakus īpašumu monitorings, lai netiktu veikti bojājumi, tad vainīgs ir būvnieks. Īpašniecei ieteiktu palasīt civilikumu, un MK noteikumus, varbūt sanāk, ka šis viadukts tagad samazina viņas īpašuma vērtību, punkts par tiešas saules gaismas nodrošināšanu.. ja atmiņa neviļ tad 2-3h dienā janodrošina vismaz, kur izskatās ka šaja logā tieša saule neiespīdēs vairs nekad .
 • Logiskums

  Logiskums

  Redzot fotografijas un ar makrofleksu aispustas plaisas pec makrofleksa apdeksanas saule var konstatet kad buvnieki kas ir piemurejusi to sienu klat ekai darbu nav veikusi kvalitativi lidz ar to ir radusies lielaka plaisa celju buves darbibas rezultata lidz ar to jamekle vainigie tie kas mureja to sienu un jasauc pie atbildibas bet domaju kad no ta tipa meistariem var dabut tikai analizes pie arsta i tas pasas nebus lietojamas taka problema varetu but agrak nekvalitativi piemuresanas rezultats jo ari kiegeli izskatas kad nav sasieti savstarpeji kopa loti daudz faktoru saskatu saja lieta .varetu apsekot un iedot savu sledzienu te vajag logisku skatijumu un but neitralam no abam konflita iesaistitam pusem .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!