No Latvijas neļauj aizlidot latvietei, kura apprecējusies ar ārzemnieku

Rīgas lidostā 26. augustā robežsardzes darbinieki aizturējuši Latvijas pilsoni Janu, kura divas dienas pirms tam Bīriņu pilī mijusi gredzenus ar Lielbritānijas pilsoni Kristoferu.

Atpakaļ uz rakstu

21 komentārs

 • Lasītājs

  Lasītājs

  Nu dura kas dura. Pilnīgi uzšaut prasās viņai. Ar kuru galu viņa domāja???? Pēc sejas jau redz, ka tipiska blondīne, nespēj loģiski domāt. Un Bez Tabu ar tik uzcep sižetu par loģisku un pašsaprotamu lietu, ko visiem vajadzētu saprast pašiem. Nav tas nekas aktuāls vai kas īpašs.
 • Žanis

  Žanis

  Nesaprotu sašutumu!!! Cilvēks maina uzvārdu, skaidrs, ka pase vairs nav derīga, kur vecais uzvārds. Cilvēki ir dīvaini un domā, ka viņiem jātic uz vārda. Personu reģistrā cilvēks ar veco uzvārdu tiek izdzēst, tā vietā iereģistrē ar jaunu uzvārdu. Tehniski viņa gribēja izceļot ar viltotu dokumentu, jo reģistrā jau šāda persona ar šo vārdu, uzvārdu nemaz neeksistē. Kā tad robežsardze vispār varētu izkontrolēt, kas valstī ielido un izlido no tās, ja laistu pāri robežai visus, kam dokumenti ir nepareizi, viltoti vai uz neeksistejošu personu vārdiem. Cik cilvēkam jābūt aprobežotam...??????
 • es
 • ......

  ......

  Atkal dēļ sūda sacēla traci.
  Tā nu viņš ir.
  Var lidot ar caur Šanhaju tur ar neko neparbauda
 • You

  You

  Car Viļņu vajag lidot tas ir parbaudits gajiens visi dokumenti derigi
 • AG

  AG

  Ko tā dāmīte vispār meklēja Latvijā - Anglijā dzīvo, Anglijā pišas ar čurku, bet kāzas nez kāpēc šeit jārīko?
 • Žūpiņa

  Žūpiņa

  Arvalstniekiem metamie lielaki un spermas kudi vairak ara nak neka vietejiem vot tapecs ari precas ar arvalstniekiem. Bet ja nopietni, arvalstnieki ir daudz debilaki, vini vienkarsi labak babas piss un viss,
 • Liene

  Liene

  Dumi cilvēki. Paši neprasīja un gaida ka citi uzminēs ka gribēs braukt atpakaļ uz UK :D nu dumi kas dumi. Citi brauc, jo prot izplānot un painteresēties. A te... vismaz paśiem pielēktu ka vajadzēja niskaidrot nevis tagad citus vainot savā dumībā
 • Malifisenta
  +11 +11 0

  Malifisenta

  Personīgi esmu redzējusi daudzus pārus, kuri lido kāzu dienā, tātad gudri cilvēki tomēr kaut kā pamanās to pasi savlaicīgi nomainīt, vai arī atstāt savu uzvārdu.. ;)
  Neviens neliedz arī sarakstīties dzimsarakstu nodaļā, samainīt pasi un svinīgas kāzas uztaisīt pēc tam- lidojuma dienā! :)
 • aija
  +10 +10 0

  aija

  dzimstsarakstu nodalai nav nekas jastrasta ,japrasa...tiri logiski cilvekam butu japadoma...blondinka kas blondinka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!