Ņirgāšanās par skolēniem? Ēdinātājs brīvpusdienas aizstāj ar savdabīgu pārtikas paku

Raiņa vidusskolas audzēkņiem, tāpat kā citiem skolēniem galvaspilsētā, pienākas brīvpusdienas, taču šajā mācību gadā ēdināšanas uzņēmums visus pārsteidzis, jo nu siltais ēdiens tiek aizstāts ar savdabīga satura pārtikas paku.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Liza

  Liza

  Mans berns macas Rigas 89 vidusskola, tur baro Daily firma.Teikšu ta, ka berni ed garniru ar merce no kartupeli ciete. Uz visu porciju 2,3 gb gala, merce izskatas ka puņķi. No tadas edinašanas nevar dabut neko labu. Nezinu ka citas skolas baro. Bet pie mums jau otru gadu ta baro.
 • Daiga Ludviga

  Daiga Ludviga

  Es nesaprotu kā vispār tas ir iespējams Kā var nesanākt zupiņai Varbūt ka vajadzētu ieviest to ko sen ir ieviesuši laukos Ka dārzeņus marinējumus ievārījumus un sulas piegāda paši Ooo jā tūlīt jau saksies visas inspekcījas Tas ir smieklīgi kurš vecāks skolai piegadās nekvalitatīvus dārzeņus vai komservejumus vai jeb ko no ta Kurš tā darīs jo ēdīs taču paša bērns Mīļie ja mūsu valsts gudrās galvas skaitīs tik naudu un visu pārējo kā tikai vairāk atņemt Mēs nekur un neko nevarēsim panākt Un skolā vajag gudru un gardu pavāru kurš katru ēdienu gatavo ar mīlestību nevis pēc receptes Jūs man neticat Tagad uzreiz daudzi gribēs teikt un ja nu daudzi vecāki nespēs sagādat dārzeņus Nu tad mīļie mūsu pienākums ir atcerēties viss viedāko patiesību Dod Dieviņi otram dot ne no otra mīļi lūgt Tā ir pasakaina sajūta otram dot Izbaudiet to
 • 111

  111

  Ja musu valdibai tiesam ir vienalga ka cilveki dzivo. Bet nirgaties par berniem tas jau ir par daudz. Skola berniem jaed labi programa ir smaga macities vajag daudz. Tapec bernam pusdienam jabut kartigam obligati jabut zupai, darzeniem, galas produktiem un augli ka ari piena produktiem un sulas. Jo citiem berniem nesanak majas paest jo ir pulcini kurus apmekle. Bet citiem majas vienkarsi nav ko ests.
 • Sulas paziņu iedo līdz🤪🤣🤣🤣😂
 • Astra Bērziņa

  Astra Bērziņa

  Mūsu pašu bāleliņi! Bet vienmēr šķībi skatijsmies uz Leišu firmām. Tādi paši!!!!! Latvijas bērnus nežēlo biznesa dēļ!
 • Jana

  Jana

  Tāda ņirgāšanās notiek visās skolās par bērniem, kam uz doto brīdi ir piespiedu kārtā jāmācās no mājām!!!
  Lai Bez Tabu pabraukā vēl pa citām skolām, ne tik to vien ieraudzīs!!
 • Evija

  Evija

  Klau aitas,a nodokļus tad priekš kam maksāt,sanāk ka cietumniekus baros,bet bērnus redziet vecāki...
 • Estere

  Estere

  Kas, vaitad vecāks pats nevar sagādāt pilnvērtīgu pārtiku savām atvasēm?
 • S

  S

  Tiem, kas pláno tás pusdienas un maksas, iesaku vienu nedélu paést pusdienas par 1,17 eiro, tad runát. Tagad nav runa par brívpusdienu lietderibu konkrétiem skoléniem vispár, bet par principu un realitáti.
 • Aija

  Aija

  Vai vecākiem nav jārūpējas par saviem bērniem. Kāpēc jādod brīvpusdienas, bezmaksas braukšana?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!