“Neviens šeit nesakopj!” Rīdzinieci pārsteidz “drazu lauks” visu acu priekšā

0 Komentāru

“Bez Tabu” skatītāja Simona priecājas, ka Rīga ir samērā sakopta pilsēta. Taču 22. autobusa Zolitūdes ielas pieturvietā centra virzienā teritorija jau ilgi neesot sakopta. Simona lūdz noskaidrot, kurš ir atbildīgs par šīs teritorijas tīrību.

Sazinoties ar Rīgas Pārdaugavas izpilddirekciju, atklājas, ka iestāde nemaz neesot zinājusi, ka Simonas norādītā teritorija atrodas izpilddirekcijas pārziņā.

Laura Apkalne
Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas pārstāve

Parasti jau notiek tā, ka mēs tomēr apzinām tās teritorijas. Ja tā ir pašvaldības, tad to [sakopšanu] dara pašvaldība. Un šajā gadījumā tā tiešām ir pašvaldības teritorija. Šodien jau notiek sakopšanas darbi un nebūs nekādas problēmas.

Izpilddirekcijas pārstāve norāda, ka iedzīvotāji šādās situācijās var droši ziņot Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai, kas uzreiz arī reaģēs un rīkosies.

“Ir tā, ka mēs citreiz nevaram izsekot tam zemesgabalu sadalījumam un piederībai. Un šajā gadījumā sanācis tā, ka ir atdalīts zemesgabals no Mārupes pašvaldības pilsētas. Neesam paspējuši apzināt, bet turpmāk problēmu nebūs,” piebilda Apkalne.

Izpilddirekcijas pārstāve arī bija mazliet sabēdājusies, kāpēc kolēģi no Mārupes novada nav devuši ziņu, ka tur ir netīrība.

“Bez Tabu” arī devās pārliecināties, vai izpilddirekcija tur doto vārdu. Tagad pļaviņa pie 22. autobusa Zolitūdes ielas pieturas ir sakopta. Ne miņas no plastmasas pudelēm, iepakojumiem un arī pērnā rudens lapām. Nedaudz gan sašmulēta ceļa braucamā daļa, bet to gan jau savāks cits atbildīgais dienests.

Sakoptā teritorija

0 Komentāru