“Neviens nedomā par tādiem kā es!” Jēkabpils jaunās ielas ņirgājas par invalīdiem ratiņkrēslā

Ģimene no Jēkabpils, kurā cilvēks piekalts ratiņkrēslam, šokēta par absurdajiem risinājumiem Jēkabpils ielu remontdarbos – jaunās ielas, kurām būtu jāatvieglo pārvietošanos, daudzviet ir ļoti nedraudzīgas cilvēkiem ratiņkrēslā un vecākiem ar bērnu ratiem.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • JaJa

  JaJa

  Kad? Kad? Kad? Kad beidzot ierēdnis sapratīs, ka viņš sēž savā amatā un strādā priekš cilvēka? Šī situācija spilgti raksturo, kādā pakaļā ir valsts. Lai viss kā bumerangs pret pašiem atgriežas.
 • Jēkabs

  Jēkabs

  Jēkabpilī vispār uzdarbojas kaut kādi nekompetenti ceļu inženieri visā pilsētā piestumti tizlie risinājumi ar laukakmens segumu ieslēgumiem, tie mūžīgi putekļaini jo šķirbas pildītas ar smiltīm, smiltis visapkārt, tur atkal sūna aug un nezāles, Rīgas iela vispār kā Bordertaunā, neviena zāles pleķīša viss akmeņos, tas pats Bebru mikrorajonā. Un tik bāž visos krustojumos apļus, kas aizņem ntos kvadrātmetrus. Etad tērē naudu uz puķu laistīšanu un sidraba ābeļu metināšanu. Lai cilvēks pārietu tādu krustojumu jāmēro 200 m jo vel tak piebāzts ar drošības barjerām kuras šķērsot var tikai konkrētās vietās. Nu veloceloņi vispār pornogrāfija, par tiem pat neizteikšos. Ko uzraugošās instances dara, tādiem ielu projektētājiem tik iebrauktuves privātajiem drīkst projektēt
 • Bandinieks

  Bandinieks

  Var jau arī brauktuvi mierīgi sašaurināt. Kur 2 virziniem neatļauj platums var pārtaisīt par vienvirziena.
 • Ilze

  Ilze

  Tā pati situācija skar visus vecākus, kuri iet pastaigās ar ratiem. Ļoti daudzas ielas vienkārši briesmīgas. Ļoti nedraudzīga pilsēta gājējiem.
 • Vv privatipasniece
  +10 +10 0

  Vv privatipasniece

  Kad taisīja šauro ietvi gar manu māju, neviens pat nemēgināja runāt, vai varetu taisīt plataku uz manas zemes rēkina. Man nemaz nebuutu zel tos dazus m2, ta ka nevajag savā neizdaarībā vainot privatos.
 • Privāts

  Privāts

  vot privātīpašnieki viņu īpašums neaizskarams, tik kad nodeg vai vējš nopūš tad gan gaida no pašvaldības un cilvēkiem pabalstus.... Pāris zemes kvadrātmetru atsavināšana sabiedriskām vajadzībām apvienojumā ar saimnieku bezkaunību arī visai sarežģīta.
 • Janis Armanovs

  Janis Armanovs

  Vienreiz tocna vajadzētu pilsētas vadību iesēdināt invalīda krēsla un lai pabrauc nu bez paliga. Diez ko viņi teiktu kad paši izbaudītu ka tas ir. Tizli ka domnieki nedomā par iedzīvotājiem. Tas diemžēl ir ne tikai Jēkabpilī bet arī citās pilsētās. Piemēram Liepāja sākumā neredzīgos cilvekus arī neņēma galva dome, kamēr nedabūja paši izbaudīt ka ir staigāt kad neko neredzi un tev rokā ir tikai baltais spieķis. Liepājas neredzīgo biedrība ar valsts policiju kopā rīko katru gadu preventīvus pasākumus kas disciplinē un pieradina auto vadītājus ka ielas iziet arī šādi cilvēki. Šāda veida pasākumam ir progress un autovadītāji te Liepājas pusē vismaz ir pieradināti pie ta ka neredzīgie cilvēki arī ir ielas. Varbūt kautko līdzīgu vajadzētu pamēģināt arī ar invalīdiem kas pārvietojas pa ielām?
 • Lietotājs

  Lietotājs

  Pazīstu viņus..
  Nja diezgan skumja situācija. Un tas viss tikai dēļ kkadiem privātīpašumiem, ar kuriem varētu saskaņot kautko..
 • cinitajs

  cinitajs

  Es nesaprotu,ja nevari pabraukt pa ietvi,tad brauci pa ielas malu,un pie kajas ja kadai masinai tas nepatik.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!