“Nesu mājās un baroju bērnus!” Rīgas trūkumcietējiem bail par bezmaksas siltā ēdiena saņemšanu; pašvaldība grasās likvidēt sešas ēstuves

Rīgā ir sešas vietas, kur sociāli vismazāk nodrošinātākie rīdzinieki var bez maksas saņemt silta ēdiena porcijas. Un visas šīs ēstuves 20. februārī nolemts slēgt. Pakalpojuma saņēmējus pārņēmusi neziņa un šausmas par Rīgas domes jaunajiem plāniem.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Liene

  Liene

  Tik daudz mazattalgotu darbu, ne visiem ir iespējams strādāt atalgotu darbu, lidz mēneša otrai algai neizvelk, apkopeji, sanitari, medmāsas, utt un cenas un pakalpojumu izmaksas tik turpuna augt, daudzi strādājošie dzīvo nabadzībā diemžēl, un tas tik skumji
 • Sandra

  Sandra

  Tiem. Pašiem pii skolotajiem, saņemot 530 eiro nomaksajot rēķinus, ja vēl jamaksā par studijām Lu, un ir bērni, jaiet uz zupas virtuvi, jo ja jaīrē dzivoklis, un jādzīvo rīgā, galus savilkt nevar nekādīgi!
 • Lielmate

  Lielmate

  Nevajag būt melnesim un stāstīt, ka darbs reāli ir. Ir tāds darbs, kas parslogo. Pusslodzes darbi praktiski ir paligdarbi. Ir ļoti daudz cilvēku ar medicīniskām problēmām, tādi, kuriem veiktas operācijas. Ir daudz jaunu invalīdu, kuriem darbu nevar dot. Bez tam piedāvātie darbi prasa ieprieksejus finanšu līdzekļus, un labu izskatu, kura nabagiem nav, jo nav par ko nopirkt, teiksim, kosmētikas līdzekļus. un nevajag stāstīt,ka sievietes pieņem bez kosmētikas, tās ir jaunas meitenes. Jaunām meitenēm ir jāpiedāvā savs izskats, lai strādātu, teiksim, restorānā vai bāra. Bet jauni puiši zaudē izskatu cilajot smagas kastes un nakti pavadot pie kases. Darba ļaužu laiks tā kā būtu garām, vai vajadzīga jauna darba ļaužu populācija? Ej un krīti! Bet lidzpilsonis nosodis. Bet mērs atnems pat pusdienas. Kādas tiesības Jums gramstities gar svešiem bērniem? Latvijā ir daudz nepaedusu bērnu.
 • Lielmate

  Lielmate

  Nevajag būt cūkai. Ja tu uzdrosinies runāt par citiem, ir jābūt zināšanām. Tad iedod no sava maka, ja nevari pat tik daudz, kā lidzpilsoni uzturēt. Kāpēc valstij jāuztur tevi? Vai tiešām visiem gaisa grābekļiem ir jasalauz kājas, lai viņi saprastu, ka iedzīvoties var gan ejot uz darbu, gan neejot. Es neizmantoju zupas virtuves,bet man par šādiem aprobezotiem pilsoņiem ir kauns. Ja tu necieni cita nespēju strādāt, tad tu esi vairāk kā nelietderīgs. Kāpēc tādiem dot darbu? Lai iet uz zupas virtuvēm!
 • Ilze

  Ilze

  Cilvēki strādā, bet ne vienmēr pietiek nauda,kad nomaksā visus rēķinus. Bieži nekas pāri nepaliek. Zinu vienu ģimeni,kam pēc rēķinu nomaksas nepaliek nauda ēšanai. Viņi ēd vienreiz dienā. Un zupas virtuve ir vieta kur paēst,kad nav pavisam nauda.
 • hmm

  hmm

  Varētu saprast, ka grūti iet pensionāriem ar mazajām pensijām, bet nu mazbērni.... To vecāki visdrīzāk ir darbaspējīgi cilvēki, bezdarba Rīgā reāli nav, lai iet un strādā. Bet ja nu tomēr kādas veselības problēmas, tam domāts sociālais dienests, kas palīdzēs jaunajai ģimenei. Vecmāmiņai mazbērni šādā veidā nav jābaro!
 • keita

  keita

  Strādāt ir jāiet nevis jāparazitē uz nodokļu maksātāju kakla. Jaunas sievas un vīri stāv pēc bezmaksas paikas, uz Maksimu, Rimčiku lai strādāt iet, Lidiņā traukus mazgāt, nopelna sev to zupas šķīvi, izlaidušies ir. Daži vēl saražojuši bērnu barus nu pašiem arī jābaro tie savi bērni, nevis gaidīt kad citi to darīs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!