Nespējot nodrošināt pakalpojumu, populārs sakaru operators uzrīda parādu piedzinēju horeogrāfam Agrim Daņiļevičam

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Radioamatieris

  Radioamatieris

  Dārgie žurnālisti, varbūt Jums no sākuma vaig noskaidrot, kā darbojas tāds pakalpojums kā virzemes televīzijas apraide? Laikam fiziku skolā visi ir bastojuši un nezin kā izplatās radiovilņi. Un akmens šeit ka netiek nodrošināts pakalpojums ir Latvijas Televīzijas un Radio centra dārziņā, jo apraidi no caur TV torņiem nodrošina viņi. Pie kam visiem kuri sūdzas ka nevar uztvert virszemes televizijas signālu, kādēļ jūs nevēršaties atiecīgā dienestā? Mums latvijā ir bīnešķiga organizācija kā http://www.vases.lv/lv/content/traucejumu-pieteiksana , kas atbild pa radio frekvenču sadalījumu. atbrauks ar atiecīgu aparatūru nomērīs un pateiks kas ir pie vainas, ja būs kāds kas rada traucējumus atiecīgi ar sodīs.
 • Prom

  Prom

  Es atteicos no TET un iešu līkumu šim kantorim. Servisa kvalitāte ir nulle. Pret klientiem attiecas kā izspiedēji. Fuj.
 • Saule

  Saule

  Ari mes atteicamies no Tet pakalpojumiem, jo citi piedavaja uz pusi letak. Diezgan ilgi Tet nelikās mierā, agresīvi...
 • Ilze

  Ilze

  Ojē, man arī ir pieredze ar parādu, ko neatzīstu, piedzīšanu no Tet. Es diemžēl neesmu slavena horeogrāfe, tāpēc laiku pa laikam tet man joprojām par sevi atgādina ar dažādu piedzinējkantoru starpniecību.
 • Mara

  Mara

  Precizi mans gadijums! Pretīgs kantoris tas tet. Lai izdodas cien.Daņiļeviča kungam!
 • K.K.

  K.K.

  Ir jau vēl kāda lieta. Ja signāls pienāk pa vadiem, viss būs čikeniekā. Bet ja pa gaisu, tad varētu būt tā kā ar vecajiem, šitie jūtīgajiem televizoriem.
  Man Nets pa vadiem. Rūteris bez datora darbina vēl 2 printerus, 2 telefonus. Ja rūtera vietā pieslēgtu modēmu, kurš signālu saņem pa gaisu, tad varētu būt līdzīgas problēmas kā minēts rakstā.
 • K.K.

  K.K.

  Vai nevarētu būt tā, kā jaunajiem televizoriem arī jātīra atmiņa, tāpat kā datoriem jātīra 'browsing history' un cietais disks, arī telefoniem jātīra vēsture. Jo citādi aarāti kļūst lēni, kavējas signāls, un gļukojas visādi citādi. Kā tas var būt, kā es šeit Īrijā normāli datorā varu skatīties daudzus LV kanālus, amerikāņu kanālus, angļu, vācu, franču, un citus. Bet Latvijā problēmas. Sen jau televizoru kā tādu nelietoju, visu skatos datorā, un problēmas nav.
 • Dace

  Dace

  Arī man ir problemas ar Tet. Mēģināju risināt sarakstē ar viņu "robotu", bet nekādā skaidrībā netikām. Turpinu skatīties 5 programmas par ekonomiskās pakas cenu, jo pārējās "nav signāla". Darba laikā nevaru atrisināt šo problēmu, bet vakaros neviens mani neuzklausa😭.
  • Tet

   Tet

   Uzraksti viņiem tviterī vai feisbukā - man ļoti ātri visu atrisināja!
 • Un nekas nav mainijies

  Un nekas nav mainijies

  Tet vai pirms lattelekom ka ir draņķis kantoris tā ir jo pašam pieredze pirms 20 gadiem bija internets, kad līgumu pārtrauca šis vēl 6 mēnešus sūtīja rēķinus lai maksā par internetu kurā nav. Gulbja kantoris kā vecu komjauniešu palieka.
 • Juris

  Juris

  Ja nevar nodrošināt pakalpojumu...Tet jāmaksā līgumsods par neizpildītu līgumu .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!