Nepaspējot 5 minūšu laikā piereģistrēt automašīnu bezmaksas stāvvietā, māmiņa saņem 30 eiro lielu sodu

Māmiņa ar diviem bērniem ieradusies T/C “Minska”, lai iepirktos. Noteikumi paredz, ka automašīna bezmaksas stāvvietai jāreģistrē piecu minūšu laikā. Māmiņa sākusi ģērbt atvases, lai dotos ieejas durvju virzienā un meklētu reģistrācijas automātu. Piecu minūšu laikā viņai neizdevās to atrast, tāpēc pie automašīnas sagaidījis “Cityparks” darbinieks, kurš izrakstījis 30 eiro lielu sodu.

Atpakaļ uz rakstu

44 komentāri

 • Vitalijs

  Vitalijs

  У меня была такая же проблема, приехал к Латвийскому Онкологическому центру - автомат для регистрации авто на бесплатной стоянке был в здании Гайльезерс больницы, нужно было идти минут 7 пешком. За это время выписали штраф.
 • Gunta

  Gunta

  Par to uzrakstu "kases aparāts atrodas Minska ieejas durvīs". Kā nezinātājs var zināt, kurās tieši no visām piecām? Nu ko var muldēt tas City Park pārstāvis, ka komplekss Minska ir tikai tās vienas Rimi ieejas durvis? Virs katrām durvīm ir rakstīts "Minska"! Un galvenais, ka žurnāliste to viņa neprecizē!
 • Сан Чоуз
 • I

  I

  Es uz tiem tizlajiem veikaliem kuri nevar sagādāt normālu stāvvietu klientiem nebraucu. Rimi Mārupe tas pats. Cenas vienas no augstākajām produktiem, vēl ar pārkingu jāčakarējas.
 • Karavīrs

  Karavīrs

  Cik ilgi var ciest šito bezpriģelu.Vispār kas notiek Latvijā!Nav jau kam īsti cīnīties ar to visu.Jo tauta izbrauca.Kas aizsargās tos visus 3'14arasus kas tagad ir pie varas un pieļauj to visu.Ja valstī kas sāksies viņi nosprāgs pirmie ja ne paspēs aizmukt.
 • Vietējais

  Vietējais

  Nu nevajag braukt uz to Minsku !
  Kad jūs vienreiz sapratīsiet, ka šī vieta nav klientiem labvēlīga.
  Tā nav pirmā reize un agrāk vispārvtur nevarēja jēdzīgi nolikt auto
  Balsojiet par attieksmi ignorējot veikalu
  • RD

   RD

   Tieši tá. Pietiek taču apkártéjo máju klientu, kas var aiziet uz veikalu kájám.
 • Romka

  Romka

  Man arī uzlika 25 eiro sodu tie paši šakāļi, atbraucu no laukiem pie meitas
 • Niks

  Niks

  Mans viedoklis,ja ir čeks no veikala,vai pulkstenis logā,anulēt visus nelikumīgi izsniegtos sodus,uzlikt sodu tikai tad kad auto ir stāvvietā ilgāk par stundu,tiešām Rīgas,dome to visu nevar sakārtot,ir tāda sajūta kā 90.jos tā pati mafija tikai citā veidolā,sodiet to kas atstāj mašīnu reāli uz visu dienu,nevis cilvēku kas ir iegājis tikai iepirkties,nekur eiropā neko tamlīdzīgu nēsmu redzējis,muļķu zeme Latvija,mēs biklie latvieši visu paciešam,cik ilgi,......
 • Viktors

  Viktors

  Nodokļus nemaksā,tikai naudu iekasē...
  Jālikvidē īstie "šakāļi"....
  No kuras partijas?(tie ir,būs?.)
 • Maruska

  Maruska

  Man uzlika sodu par 2min. Kad zvanīju uz centru un jautāju vai tas ir normāli, man atcirta - jā. Nav komentāru par šo firmu. Sen licensi vajadzēja atņemt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!