“Ņem un nojauc skursteni!” Ģimenei Talsos bažas, ka var palikt bez mājām

Vladimirs jeb, kā tuvākie iesaukuši, Valdis kopā ar sievu Mīlenbaha ielas namā Talsos dzīvo jau trīspadsmit gadus – lai arī dzīvesvieta ir sirdij tuva, saprot, ka māja nebūt nav pirmā svaiguma, tāpēc lūguši pašvaldībai piešķirt citu mājokli.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • juris

  juris

  Pašvaldibu jasudz tiesā par to ka īpašums nolaists lidz avarijas stavoklim, kur palika lidzekļi kas paredzeti mājas uzturešanai?
 • Lotosa zieds

  Lotosa zieds

  Man atkal rodas jautājums. Kādēļ pašvaldība savus namīpašumus vispār ir novedusi līdz graustu stāvoklim? Šis tāds nav vienīgais. Vēl jo vairāk,ka šīs mājas skaitās kultūrvēsturiskie objekti. Tas ir noziegums. Kārtējā māja,kuru noveduši graustā un tāds kārtējais spoks no daudzajām tādām,tagad stāvēs kamēr kādam uz galvas uzkritīs. Kāpēc nevarēja kaut pa drusciņam ieguldīt šo namu restaurācijā? Visādos bezjēdzīgos projektos naudu izšķērdē. Talsu vecpilsēta ar katru gadu ar vien vairāk izskatās vnk.drausmīgi.
 • Es

  Es

  Es vispar nesaprotu, kāpēc kādam butu jadod dzivesvieta. Es visu savu mūžu esmu dzivojusi ar izpratni, ka cilveki paši par sevi gādā. Stradā, maksā īri vai noperk dzivokli, māju vai kaut telti. Kapec visi citi pērk, bet kāds iedomajas, ka viņam par velti pienākas.
 • Es

  Es

  Kāpēc pašvaldība neko nedara cilvēkam kas tirgo cigaretes un krutku pašvaldības dzīvoklī,un vairākkārtīgi ir noķerts,būs jāpaziņo beztabu
 • Kāda tam nozīme

  Kāda tam nozīme

  Man būtu komentārs par sejas masku intervētajai amatpersonai.
 • Es

  Es

  Kautka pec bildem izskatas ka ta maja ilgak kalpos neka jaunas uzceltas..un tu Andri kas tev dirsu ples ka vini dzivo tur un nemaksa..tipisks cigans esi,urla jobenais...trin atsuka knarinam ari bez maksas pie durvim varesi dzivot ja labi atsukasi tad moz zem gultas tev iekartos suna vietu..
 • Ludvigs Putrasevics

  Ludvigs Putrasevics

  Vai ta ar cilvēkiem .Drīkst darboties,Vai Talsu pašvaldība tā var rīkoties,Talsu rajona tā ir kā nevarētu?Atbalstīt šo ģimeni!!!!!!kā pašvaldībai nav kauna???????
 • Andrim

  Andrim

  Neviens tajā graustā tos skvoterus nav licis. Paši principa pēc atsakās no labākiem īres dzīvokļiem, jo kur vēl bez maksas var dzīvot bez kaimiņiem 100 kvm mājā vecpilsētas centrā?
 • andris

  andris

  Bez šaubām, ja pašvaldībai būtu griba sakārtot iedzīvotāju problēmas ar dzīvojamo platību ,nebūtu nekādu problēmu to izdarīt-ja būtu vajadzīgs dzīvoklis kādam savam nužņikam , to atrod dažu dienu laikā ,bet kam interesē vienkāršie ļautiņi,lai dzīvo suņu būdās,tā ir Latvija kur savus tautīešus izmitina graustos -iebraucējiem ceļ pa miljoniem skaistus eiropas līmeņa mitekļus-ieliekat tos džumaņdži tai graustā Talsos ,tad redzēs cik viņiem būs patikas uz šejieni mukt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!