32 komentāri

Piektdaļa no visiem interneta piegādātājiem ir nelegāli, aplēsts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā. Bez Tabu saņem sūdzību par vienu no tādiem, kas izvairās pārtraukt līgumattiecības, pat pēc tam, kad saņemta sūdzība par nepiegādātu pakalpojumu.

Kad 13. jūnijā pazuda interneta padeve Sandras dzīvoklī, sieviete ziņojusi par to pakalpojuma sniedzējam SIA Pronet Balt, bet komunikācija izrādījusies vairāk nekā nesekmīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Rakstījām viņiem, lai aprēķina visu par 13 dienām. Viņi mums neatbildēja, līdz ar to mēs meklējām tālruņa numuru. Zvanījām, mums iedeva citu tālruņa numuru. Arī tur zvanījām, prasījām, kā var lauzt līgumu, bet mums pateica, ka ar tādām lietām nenodarbojas. Kā var nenodarboties ar līguma laušanu? Ja slēdz līgumu, jābūt iespējai to izdarīt,” stāsta Sandra.

Nesaņēmusi atbildes, Sandra kļuvusi par cita elektronisko sakaru pakalpojuma sniedzēja klienti, bet trīs mēnešus vēlāk saņēmusi brīdinājumu no SIA Pronet Balt iespējamu vēršanos tiesā par parāda piedziņu, jo trīs mēnešus nav maksāts par pakalpojumu, no kā bijusī kliente nav spējusi spējusi atteikties nesekmīgās komunikācijas dēļ.

SIA Pronet Balt ignorē Bez Tabu lūgumu skaidrot radušos situāciju, tāpēc raidījuma komanda ierodas pakalpojumu sniedzēja birojā, kur darbiniece pēkšņi kļuvusi zinošāka līgumattiecību pārtraukšanas jautājumā – izskaidro sīki un smalki, kā tas darāms.

Tomēr uzstāj – līgumattiecības aizvien pastāv, tāpēc parāds būs jāmaksā.

Foto

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā iesaka neapmaksāt parādu, jo draudi ar vēršanos tiesā par tā piedziņu, iespējams, esot vien blefs un šantāža.

Jel ko piedzīt no bijušā klienta būšot grūti, jo SIA Pronet Balt ir pirātisks elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs – nav reģistrēts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (šeit iespējams apskatīt legālo komersantu sarakstu).

Aleksandrs Čerņakovs-Neimarks, komisijas pārstāvis

Vienīgais, kā radikāli var cīnīties ar tādām lietām, nevērsties pie tādiem, samazināt patērētāju loku. Ja būs mazāk cilvēku, kas maksā naudu pirātiem, pirāti bankrotēs. Tas ir ļoti vienkārši.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas pārstāvji grasās vērsties Valsts ieņēmumu dienestā, jo esot aizdomas par komersanta izvairīšanos no nodokļu apmaksas.

Tāpat Bez Tabu iesniegtie pierādījumi ir pietiekami, lai uzsāktu administratīvo lietvedību, kuras rezultātā komisija var piemērot sodu līdz pat 10 tūkstoš eiro apmērā.

Video

TOP komentāri

 • Janka
  +6 +4 -2

  Janka

  Hehehh,- negatīvus komentārus vienādā stilā acīmredzot raksta tā paša uznēmuma, kurš pasūtīja sižetu, pārstāvji :D
 • Ehh
  +4 +3 -1

  Ehh

  Mums jau tā pati situācija, officiāli pronets jau kā 6men.ir bankrotējis un piesūta rēķinu jau no cita uzņēmuma. Paldies vismaz kādam kas neklusē par šo kompāniju un griezās TV. Lai gan meitenes vārdos brīžiem grūti saprast,bet tas laikam tāpēc ka ir iedzimts defekts, kā manai draudzenei tā saucamā šķeltne, šai dāmai laikam tas pats.
 • Miimii
  +5 +3 -2

  Miimii

  Nu vispār Pronets no 2016 hada 13maija ir bankrotēji. Kādi vēl pakalpojumi no viņiem var būt?? Ceru ka šī kompānija pilnībā tiks slēgta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl