“Neko cauri redzēt nevar!” Sabiedriskā transporta pasažieri norāda uz netīrām kustību sarakstu plāksnītēm

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

1 komentārs

Regulārs sabiedriskā transporta pasažieris raidījumam “Bez Tabu” ziņo par netīrām pieturvietām – soliņi, sienas un arī kustību sarakstu plāksnītes ir gaužām netīras.

“Bez Tabu” skatītājs ziņo par pieturu Rīgā, Krustpils ielā, ar nosaukumu – Dzelzceļa pārbrauktuve. Par soliņu un sienu tīrību atbild Rīgas domes Satiksmes departaments. Pārstāve Ilze Dimante skaidro, ka pieturvietas uzkopj piecas reizes nedēļā.

Ilze Dimante
Satiksmes departamenta pārstāve

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka ielu un tiltu ikdienas uzturēšanas dienesti pieturvietas tīra no septiņām līdz trīs reizēm nedēļā, savukārt atkritumi no pieturvietām tiek izvesti reizi dienā.

Jūsu minētajā vietā pieturvieta tiek kopta piecas reizes nedēļā. Atbildīgajam ielu uzturēšanas dienestam ir dots rīkojums nekavējoties sakopt pieturvietu, proti, notīrīt soliņu.

Lai operatīvi varētu novērst šādas nepilnības Rīgas ielās un satīrīt pieturvietas, iedzīvotājus aicinām zvanīt uz Satiksmes Vadības centra bezmaksas tālruni 80003600, informējot par konkrētu vietu, nosaucot konkrētu adresi. Informācija operatīvi tiek nodota tālāk attiecīgajam dienestam rīcībai.

Savukārt par autobusu pieturu sarakstu tīrību un kārtību atbild “Rīgas satiksme”. Pārstāvis Mārtiņš Krēsliņš skaidro, ka konkrētās pieturvietas netīrība skaidrojama ar intensīvo satiksmi, kas ir tieši blakus pieturai. Plāksnīšu tīrīšanas darbi notiek vajadzības gadījumā, tāpēc aicina iedzīvotājus ziņot, ja ir situācija, ka plāksnītes ir netīras.