“Neizsaucot policiju, rīkojās bezatbildīgi!” Gulbenes domniece pēc sadursmes ar velosipēdisti kārto lietas “pa savam”

Gulbenes centrā, krustojumā starp domes un Valsts policijas ēku, Gulbenes domes izpilddirektore Lienīte Reinsone, braucot pie auto stūres, iekļūst ceļu satiksmes negadījumā, satriecoties ar velosipēdisti, pēc kā neizsauc policiju. Tā vietā pašvaldības amatpersona situāciju risina pēc saviem ieskatiem: nogādā sirmgalvi mājās un organizē velosipēda remontu. Vēlāk sirmgalvi slimnīcā nogādā viņas mazdēls, tur viņai konstatē traumas, kas nu pamatīgi ietekmē viņas ikdienu. Uzzinājis par domes izpilddirektores Reinsones, kā to pats sauc, centieniem paglābt savu ādu, sirmgalves mazdēls sociālajā tīklā publicē Reinsoni atmaskojošu ierakstu, pēc kā pie viņa mājās esot ieradies Reinsones dzīvesbiedrs, kurš esot centies uzpirkt cietušās radinieku, cenšoties panākt neglaimojošā ieraksta dzēšanu no sociālā tīkla un neziņošanu policijai.

Atpakaļ uz rakstu

50 komentāri

 • Belbe

  Belbe

  Gulbene ir viena liela bedre un domes darbinieki un policija....ka bij ar Cegali visatļautiba piedzeries brauca un ālejas...kas ar Koricu pensionarus pie Staku veikala sita un tiesajas redz ka ir visiem sava vieta tiek un tik ari visiem parejiem dievs nav mazais berns un Reinsones kundze tev ari ir māte atvet acis blondā tumsoņa un mele....
 • Nervozā

  Nervozā

  Nu tie velobraucēji arī ir palikuši baigie "ērgļi" ... Brauc ceļa braucamajā daļā pa pus joslu, kautgan blakus ir izbūvēts pat velo braucamais ceļš.. nē, BĻIN VIŅI TRINAS PA LIELO CEĻU.... taisa korķi un "avārijas situācijas"... brauc policija garām, tiem pofig... nu tas tā...
  Šī situācija protams bēdīga... ja jau būtu bez vainas, tad to velo nebūtu ņēmusies remontēt!! Nu tas gan fakts!!
 • Doma

  Doma

  Bez komentāriem,klaja bezkaunība,būtu nokaunējusies,prom no domes ,slaucīt ielas un Audziša kungam jāizdara secinājumi,visas tautas priekšā tik nepareizi melot
 • Normāls

  Normāls

  Šis viss liekas mazliet uzpūsts. Iedomājos sevi Lienītes vietā (*nepazīstu viņu personīgi) un nedomāju, ka arī es par katru cenu būtu saukusi ātro palīdzību un policiju, ja sieviete apgalvo, ka viss viņai ir kārtībā. Kā labais žests un adekvāta rīcība - aizveda līdz mājām (vēlreiz pārliecinoties, ka ar veselību viss labi), arī velosipēdu salaboja. Neticu, ka L.Reinsone apzināti slēpa - kaut zināja, ka sievietei tomēr ir veselības problēmas. Nu nē. Cilvēkam jau iekšā neielīdīsi.
  Bet, protams, katra "cienīga" pilsoņa pienākums ir sataisīt vētru soc.tīklos :) Un tikai tāpēc, ka cilvēks strādā Gulbenes pašvaldībā. Būtu, piemēram, pārdevēja no Līgo - neviens viņu neaiztiktu.
 • Sandra

  Sandra

  Jāsoda tādi cilvēki,tādu mums ir daudz lēcēji un runātāji pa telefonu😒
 • Es

  Es

  Palasot divējādas sajūtas- viņa centās visu vērst par labu, neatteica kompensēt arī pēc tam...
 • Tttttt

  Tttttt

  Ka man gribetos ienakt dome katra kabineta, un uzdot jautajums par ko vini strada.cik vispar dome ir kabinetu?ko dome ir labu izdarijusi gulbenes tautai man liekas kad neka ka jus domajat?Mes gulbenes iedzivotaji gribetu lai Liene sanem nopelnito sodu darat ko gribat vina ir vainiga un tas ir viss.
 • Asi

  Asi

  Tadu naudu sanem ka prezidens,un vel no kases nem naudu izpriecem.Laikam ta mankariba ir bezgaliga.Mes kauto savadak dzirdam pa gulbeni par Lieni agri vai velu uzinasim kas tur ta slepajas kapec vinu ta kapostins ta vinu aizstav?
 • Lomārs

  Lomārs

  Ko visi tur uztraucas par kaut kādiem n tajiem vietniekiem utt. Ja man pat kāds deputāts uzbrauktu - es visdrīzāk nezinātu kas viņš ir un tāpat iedotu viņam bietē. Kā var pazīt katru domes klerku?
  • Njā

   Njā

   Ja atklāti, grūti nepiekrist. Reizēm fascinē, kā visi zina visādus tur domniekus un vietniekus un vēl sazina ko. A es - zinu nevienu un man pie dirsas, kas viņi ir. Nebūtu šī notikuma i šo bābu nezinātu.

   Emm... jau šo tāpat aizmirsu. Nezināšu, ka uz ielas jāpasveicina. :(
 • Interesanti

  Interesanti

  Ja Reinsone uzskata sevi par nevainīgu. Tad, kādēļ par saviem līdzekļiem, darba laikā tik ātri noorganizēja velo remontu!? Kur loģika?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!