Neīrē dzīvokļus bez līguma! Daudzbērnu mamma no iepriekš īrētā dzīvokļa nevar atgūt mēbeles

1 komentārs
Neīrē dzīvokļus bez līguma! Daudzbērnu mamma no iepriekš īrētā dzīvokļa nevar atgūt mēbeles

Pavisam nesen sociālos tīklus pāršalca ziņa, ka Valsts ieņēmumu dienests (VID) kopā ar policiju grasās apciemot visus tos, kuri izīrē dzīvokļus un pārbaudīt, vai tiek maksāti nodokļi. Bet kad un kā tas notiks, nav zināms. Iespējams, ka apciemojuma mērķis varētu būt arī nākamā stāsta objekts, jo runa būs tieši par dzīvokļu izīrēšanu, kas noved pie tā, ka sākas izīrētāja un īrnieka savstarpējs kašķis, kas, savukārt, rezumējas ar to, ka īrnieks paliek bez savām mantām.

Sludinājumu sadaļa Siguldas pilsētas mājas lapā, kur piedāvājumu par dzīvokļa īri atrada arī daudzbērnu māmiņa. Zvanīja, sarunāja un izīrēja.

Dzīvoklī ģimene ievācās ar visām mēbelēm, kuras atdotas no iepriekšējās darba vietas. Laiks skrēja vēja spārniem, un pēkšņi viss mainījās – īrniece aizgāja prom, bet mantas palika, jo tur nevarēja tajā brīdī piebraukt ar kravas auto mantu pārvadāšanai. Tad pēc kāda laika, kad sieviete gribēja pārvest savas mantas, dzīvokļa īpašniece izdomāja dažādas atrunas.

Foto

Pagāja laiks un sieviete uzzināja, ka dzīvoklī, kur ir viņas mantas, jau dzīvo cita īrniece.

Raidījums Bez Tabu ar dzīvokļa īpašnieci sazinājās telefoniski. Skaidrojums minētajai situācijai – viņa īrniecei piedāvājusi nesamaksāto naudas summu kompensēt ar mantām, bet komunikācija nesanākot.

Skaties video!

1 komentārs