Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

4 komentāri

Izvēloties jaunu telefonu, Dace vēl nenojauta, kā garantijas termiņš neattiecas uz visu tālruni kopumā.

Pērnā gada maijā Dace internetveikalā par 181 eiro iegādājās jaunu telefonu, kas apaļu gadu kalpoja godam. Telefons pēkšņi sācis uzkarst, līdz konstatēts, ka baterija ir uzpūtusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dace, nopirkusi telefonu ar aksesuāru

Telefonu aiznesu uz servisu, pēc 3 nedēļām man atsūtīja, ka tas neatbilst garantijas remontam. Samaksāju prasīto remonta summu, bet viņi atteica remontu, jo noliktavā neesot tādas baterijas.

E-pasta sarakstē man norādīja, ka telefona baterija, gluži kā austiņas un lādētājs, ir aksesuārs, uz kuru neattiecas divu gadu garantija.

Apmeklējot internetveikala mājaslapu, preču aprakstu sadaļā nav iespējams atrast informāciju par saīsinātu garantijas laiku tālruņu baterijām. “1a.lv” pārdošanas daļas vadītāja Evita Jaudzema norāda, ka šāda informācija lasāma garantijas noteikumu sadaļā, kā arī veicot pasūtījumu.

Raidījums “Bez Tabu” pārliecinās, ka Jaudzema runā nepatiesību. Internetveikala zvanu centra darbinieks potenciālajam pircējam stāsta, ka gan telefonam, gan tā detaļām, tostarp baterijai, ir divu gadu garantija.

Evita Jaudzema, “1a.lv” pārdošanas daļas vadītāja

Precei nodrošinām 2 gadu garantiju, bet baterija un austiņas skaitās aksesuārs. Tā nav mūsu interpretācija, tas ir atrunāts pie jebkuriem preču ražotāju noteikumiem. Ja pērkat bateriju atsevišķi, tad tiek nodrošināta divu gadu garantija.

Ja pērkat telefonu, datoru, kur baterija iekļauta komplektācijā, tad garantija ir no 6 līdz 12 mēnešiem.

Jaudzema norāda, ka telefoniem, kuriem baterija iebūvēta, ir citādāki garantijas noteikumi nekā tiem, kuriem baterija ir izņemama.

Foto

TOP komentāri

 • Mazgadìgais
  +1 +1 0

  Mazgadìgais

  Ar veikalu vis ir kartiba beidzat te huij×u dzit...
  Esmu regulars pircejs un perku diezgan dargas lietas bet prieks dators ar garantiju gan vel nav nacies saskarties nezinu vai ta ir kvalitativa vai nav tacu par preci vis ir augstakaja kvalitate vini jav to nerazo nevaig nomelnot veikalu vini tikai pardod dazadu brandu preces.
 • eer
  +1 +1 0

  eer

  nekad neesmu uzskatijis, ka baterijai butu garantijai. baterija vienmer noplist pirma - gan laptopiem, gan telefoniem. tad vnk noperku jaunu.
 • Hmmm
  0 0 0

  Hmmm

  Cik var saprast, telefons ir GSMART un serviss, kas atteica garantiju ir ServiceNet. Tas arī izsaka daudz vairāk, nekā tas, kur telefons iegādāts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl