Ne naudas, ne īpašuma! Rīdzinieks par dzīvoklīti Valkā iemaksā 900 eiro, taču paliek bešā!

Ieraugot sludinājumu par vienistabas dzīvokļa pārdošanu Valkā, rīdzinieks Toms sazinājās ar pārdevēju, kurš ar savu automašīnu potenciālo pircēju aizveda gan uz Valku, gan atpakaļ uz galvaspilsētu!

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Aleksandrs

  Aleksandrs

  Martins Jau te ir, tas ir labi! Jo jau sen vins apkrapa man uz 1000 Euro! Solijis atdot, bet jau driz bus ka gads vins atdo :D Draud man ar kaut kadu ligumu, ka es esmu vinam parada! Bet baidaties vinu nav jega, jo vins neko nevar izdarit, naudas vinam nav, ja paradas - atri pazud vai iztere! Vinam jau sen vajadzetu but cietuma! Es ceru ka vairaki cilveki uzzinas par vinu un nekada jega nestradas ar vinu! Vins spele speli, kura driz beigsies!
 • tv

  tv

  šis Lunders ir pelnījis, lai viņam nogriež olas, jo apkārpis daudz nevainīgus cilvēkus visā vidzēmē, bet turpina staigāt uz brīvām kājām un uzdoties par nekustamo īpašumu ekspertu. Otra viņa rūpala ir krāpšana ar auto tirdzniecību, pelnījis bargāko sodu, jo arī mana ģimene viņa dēļ ir zaudējusi daudz nervus un vairākus tūkstošus. Zaglis, blēdis un kretīns. Interesanti, kā viņš vispār ticis pie tā dzīvokļa tirdzniecības Valkā?! Beigās izrādīsies, ka arī tas dzīvoklis viņam nemaz nepieder, bet gan ir kādas vecas kundzītes īpašums, kuru itkā palīdz pārdot, bet faktiski, tur jau būs tūlīt ielaidis iekšā īrniekus un no tiem ik mēnesi ievāks īres maksu, bet ārā tos īrniekus nedabūt. ss.lv viņš reklāmējas kā SIA Vidzemes nekustamais īpašums, kurš nepieder viņam, bet ir prasts mikro uzņēmums, kurš pat nav nekustamo īpašumu apsaimniekošanas reģistrā, bet caur kuru tiek apkrāpti jauni un jauni cilvēki. Nesaprotu, kā mūsu policija jau gadiem pret viņu ir bezspēcīga. Te tiešām prasās pēc linča tiesas...
 • Valerijs Samovičs

  Valerijs Samovičs

  Tas ir tas pats krāpnieks, kas pirms 3 gadiem mūs apkrāpa, kad vēlējāmies īrēt dzīvokli. caur ss.lv, viņš pats ar mums sazinājās, piedāvājot izīrēt dzīvokli, samaksājām 300 eur , sarunājām tikšanos, uz kuru viņš neatnāca, uz zvaniem neatbildēja, vērsāmies policijā, policija arī nekādīgi viņu nevarēja atrast. Bijām jau piemirsuši, līdz brīdim, ka Bez Tabu raidījumā redzējām, ka atkal uzdarbojas krāpnieks. Šī ir tā pati persona, kas izīrē dzīvokļus, tā rezultātā daudzi cilvēki paliek bez naudas un dzīvokļiem.
 • Krista

  Krista

  Lunders jau tv slavens kļuvis. Ceram šo krāpnieku drīz aiz restēm redzēt.
 • Nja.

  Nja.

  Nav jau vienīgais apkrāpts , es arī , un viss tieši tas pats kas ar šo cilvēku , un solijās visu naudu atdot , sola sola , bet tie ir tikai tukši solijumi ,un konta ir ieskaitijis 20€ , un vairs nekā , tikai pliki solijumi . Saka atbrauc tur satiksimies , atbrauc tur tiksimies , un nekā aizeju uz satikšanas vietu , un gaidu un nekā .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!