Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

5 komentāri

Ieraugot sludinājumu par vienistabas dzīvokļa pārdošanu Valkā, rīdzinieks Toms sazinājās ar pārdevēju, kurš ar savu automašīnu potenciālo pircēju aizveda gan uz Valku, gan atpakaļ uz galvaspilsētu!

Pie raidījuma Bez Tabu vērsies pircējs, kurš norāda, ka par 3200 eiro vērto dzīvokli iemaksājis apaļus 900 eiro, taču līdz šim nav ticis ne pie dzīvokļa, ne atguvis savus līdzekļus.

2016. gada 8. maijā starp pircēju Tomu un pārdevēju Mārtiņu Lunderu tika noslēgts nekustamā īpašuma izpirkuma līgums. Tas paredzēja, ka Toms no pārdevēja iegādājas vienistabas dzīvokli Valkā, Rīgas ielā 5 -13.

Toms

Palika bez dzīvokļa un naudas

Noslēdzām izpirkuma līgumu un iedevu 100 eiro skaidrā naudā. Aptuveni pēc 2 nedēļām viņš man zvanīja, teica, ka skaidrā naudā grib vēl 400 eiro. Satikāmies un iedevu. Pēc tam zvanīja un teica, ka vajag iemaksāt vēl. Biju samaksājis 900 eiro, kad teicu, ka pirkumu nepieciešams apstiprināt pie notāra. Tam viņš nepiekrita.

Abas puses noslēdza vienošanos par izpirkuma līguma atcelšanu, kas paredzēja, ka M. Lunders 10 dienu laikā līdz 2016. gada 10. jūnijam Tomam atmaksās 900 eiro. Neveiksmīgais pircējs norāda, ka līdz šim saņēmis tikai 50 eiro un kārtējos tukšos solījumus.

Valsts policijas Valkas iecirknī raidījumam Bez Tabu norāda, ka dzīvokļa pārdevējs jau ir nonācis likumsargu redzeslokā, taču plašāki komentāri netiek sniegti. M. Lundera vārdu ierakstot interneta meklētājā, redzami vairāki ieraksti, kuros brīdina par iespēju tikt apkrāptam.

Bez Tabu izdodas sazināties ar dzīvokļa tirgotāju, taču viņa attieksme un komunikācijas stils ir pārsteidzošs. Vairāk skaties video!

Foto

TOP komentāri

 • tv
  +3 +3 0

  tv

  šis Lunders ir pelnījis, lai viņam nogriež olas, jo apkārpis daudz nevainīgus cilvēkus visā vidzēmē, bet turpina staigāt uz brīvām kājām un uzdoties par nekustamo īpašumu ekspertu. Otra viņa rūpala ir krāpšana ar auto tirdzniecību, pelnījis bargāko sodu, jo arī mana ģimene viņa dēļ ir zaudējusi daudz nervus un vairākus tūkstošus. Zaglis, blēdis un kretīns. Interesanti, kā viņš vispār ticis pie tā dzīvokļa tirdzniecības Valkā?! Beigās izrādīsies, ka arī tas dzīvoklis viņam nemaz nepieder, bet gan ir kādas vecas kundzītes īpašums, kuru itkā palīdz pārdot, bet faktiski, tur jau būs tūlīt ielaidis iekšā īrniekus un no tiem ik mēnesi ievāks īres maksu, bet ārā tos īrniekus nedabūt. ss.lv viņš reklāmējas kā SIA Vidzemes nekustamais īpašums, kurš nepieder viņam, bet ir prasts mikro uzņēmums, kurš pat nav nekustamo īpašumu apsaimniekošanas reģistrā, bet caur kuru tiek apkrāpti jauni un jauni cilvēki. Nesaprotu, kā mūsu policija jau gadiem pret viņu ir bezspēcīga. Te tiešām prasās pēc linča tiesas...
 • Valerijs Samovičs
  +3 +3 0

  Valerijs Samovičs

  Tas ir tas pats krāpnieks, kas pirms 3 gadiem mūs apkrāpa, kad vēlējāmies īrēt dzīvokli. caur ss.lv, viņš pats ar mums sazinājās, piedāvājot izīrēt dzīvokli, samaksājām 300 eur , sarunājām tikšanos, uz kuru viņš neatnāca, uz zvaniem neatbildēja, vērsāmies policijā, policija arī nekādīgi viņu nevarēja atrast. Bijām jau piemirsuši, līdz brīdim, ka Bez Tabu raidījumā redzējām, ka atkal uzdarbojas krāpnieks. Šī ir tā pati persona, kas izīrē dzīvokļus, tā rezultātā daudzi cilvēki paliek bez naudas un dzīvokļiem.
 • Krista
  +2 +2 0

  Krista

  Lunders jau tv slavens kļuvis. Ceram šo krāpnieku drīz aiz restēm redzēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl