“Ne naudas, ne datora!” Alūksnietis pārliecināts, ka internetveikalā iegādātais dators teju 800 eiro vērtībā ir brāķis

Alūksnietis Imants dāvanā no dēla saņēmis “Acer” portatīvo datoru. Tas iegādāts pirms gandrīz diviem gadiem interneta veikalā “1a.lv” par teju 800 eiro. Divas reizes nodots garantijas remontā, un trešajā reizē Imants datoru tur arī atstājis, vēloties saņemt atpakaļ par preci samaksāto naudu. Nu alūksnietim nav ne naudas, ne datora.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Pareiza skruve

  Pareiza skruve

  Izlasot so rakstu naku pie secinajuma tada veida kibeles ar interneta veikaliem jau noveroju agrak versija pastav kad vecie nodotie datori itka uz parstradi ta saucamo utelizaciju nonak to cilveku rokas kas salabo defektus itka pasuta no kinas jaunu korpusu un tam visas daljas un iebaz veco datoru jauna kazoka un tirgojas uz ura tada ir mana versija ta notiek ar tv aparatiem un daudzu citu sadzives tehniku .
 • Kaspars

  Kaspars

  Speciāli paskatījos 1a, kas iekšā ir 800 eiro vērtam Acer datoram. Imanta kungs būs piemuļķojis pats sevi, jo integrētā Intel videokarte diemžēl nekādas viņa gribētās spēles arī nespēlēs. Piemuļķoja tautu tagad. Žēl.
  • Lasītāja

   Lasītāja

   Bet šis Imants taču ir advokāts,un šāda nelaime viņam....
  • Pareiza skruve

   Pareiza skruve

   Kasparin es speleju uz veca datora i3 samsung wot un vins man ripo ka grab vins noperk pa 800 eiro datoru kas nevelk karsu speles tas ir mazliet pa traku tev ta neskiet ..
 • Alfa

  Alfa

  Šī konkrētā datora specifikācija bija par zemu lai spēlētu datorspēles ar lielām resursu prasībām. Tapēc uz pasaules ir: 1 desktop datori, 2 speciālie spēļu noutbuki, bet tie maksā nevis 800 bet gan 2000 eiro. Barošanas blokam jauda par mazu, tapēc arī sēdina bateriju.
 • Solveiga

  Solveiga

  Ja "Acer" ir ražots Austrumeiropas valstīm,tad tie ir ļoti sliktas kvalitātes.
 • Aigars Kazeks

  Aigars Kazeks

  Nopirku jaunu datoru interneta viekala 1a.lv aizvedu uz servisu lai sainstele un izradijas ka viņu nemaz nevar ieslegt jo viņš ir bojats. Nu tagad nav ne nauda ne datora
 • Salavecis.
 • Pieredze nu jau pēdējā

  Pieredze nu jau pēdējā

  Sieva (bijusī draudzene) nopirka jaunu telefonu, atdeva man savu veco. Telefonam pēdējā laikā sāka neiet skātienjūtība. Uzkaras uz pāris sekundēm, vai arī vajag aizbloķēt taustiņus, lai ekrāns “pamostos”. Aizvedu uz garantijas remontu. Salaboja kaut kadu “konektoru”. Ok. Braucu mājās. Nākamais rīts. Stundas laika 4 reizes notiek tas pats 😀 Lieta tāda, ka pirmstam tas notika reizi pāris dienās. Sataisīja! Braucu atpakaļ un prasu, jūs tos telefonus arī pārbaudat pēc “labošanas”? Atbilde - mēs jau tikai pieņemam, bet remontā gan jau pārbauda. Tādas tās lietas.
 • Pieredze turpinājums

  Pieredze turpinājums

  Draudzenei datoru nopirka pāris nedēļas pirms manas pēdējās sarunas ar 1a. Datora operētājsistēma uzstādīta tā, ka datorā izmanto trīs valodas. Slēdz iekšā - itāļu valoda. Start menu latviski, angliski un itāliski. Uzstādījumi angliski. Gribu minēt, ka dators bija pirkts speciāli ar angļu valodu. Draudzenes mamma aiznes uz remontu un saka, vai to var izlabot. Džeks 1a ofisā pasmīn un saka, ka protams, ka var, pieļauju, ka gudrinieks domāja, ka settingos ieies uz izlabos 😀 Saņemam datoru atpakaļ - latviski! Nācā braukt vēlreiz.
 • Pieredze

  Pieredze

  Neiesaku nevienam izmantot uz grunti ejošo 1a. Radi uzdāvināja datoru. Jau pēc neilga laika pirmās problēmas. Met zilo nāves ekrānu. Aizvedu uz remontu. Samainīja mates plati!! Jaunam datoram! Atdeva atpakaļ. 2 dienas un atkal tas pats. Aizvedu. Braucu pakaļ. Atkal plate vainīga 😀 Prasu vai tas ir normāli. Saka nu mūsu servisa džeks atvaļinājumā un pirmo reizi uz Lietuvu sūtīja. Ok, pienāca trešā reize. Teicu, naudu un tikai naudu. Gribēja vēl iesmērēt kredītu veikalā par summu. Atteicos. Atsūtīja atmaksas reķinu. Par pāris mēnešiem atrēķinājuši 100€ no summas. Teicu, ka naudu nepieņemšu, ja nebūs pirmstam runātā cena, ka pāris desmiti eiro nost par nolietojumu. Beigās bez runas atdeva visu naudu un pat optisko peli neprasīja atpakaļ.
 • Roberts

  Roberts

  1 a lv. Murgs ar datoru garantiju. Man nedēļu vecam cietais nobira, pēc tam divas reizes pat nesajēdz Windovu uzinstalēt. Par naudas atgūšanu...aizmirsti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!