“Nav nekā! Visu likvidē!” Pasta nodaļa Ogres pusē stundu dienā: “dāvana” Latvijas dzimšanas dienā?

Ogres novada iedzīvotāji neizpratnē par VAS “Latvijas Pasts” lēmumu saīsināt Taurupes ciema pasta nodaļas darba laiku uz nieka vienu stundu dienā, kā daudzi norāda, ļoti neizdevīgā laikā. Iedzīvotāji norāda, ka šāds lēmums, raugoties no citu pagastu pieredzes, visdrīzāk, nozīmē vien to, ka pasta nodaļa pazudīs pavisam.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Re nu

  Re nu

  Cik daudz gan par pasta pakalpojuma pasūtīšanu būs jāapmaksā pakalpojums.?? 😔
 • Es

  Es

  Par pastu- jēga uzturēt telpas ja tajās dienas laikā ienāk 5 cilvēki..
 • Seniors

  Seniors

  Latvija , vairs ne kas nav dzirdams ! Likvidet , likvidet , likvidet ! Mans priekslikums = samazinat Saeimas deputatu skaitu , uz 50 deputatiem , un atnemt = ires apmaksu , tapat = degvielas kompensaciju !!!Parastais , lauku cilveks , brauc uz darbu , un kas , vinam apmaksa degvielu ??? Augsa sedosie , pilda tikai , savus mecinus , nedomajot , par Latvijas iedzivotajiem . Pat VID darbinieks , = ZOG ! Parbaudit STINGRAK , visas Valsts iestades, samazinat ierednu ALGAS , lai tas butu vienlidzigas , ar stradnieku algam !!!
  • Es

   Es

   pačukstēšu- ļoti daudziem valsts iestādēs strādājošajiem algas ir minimālās vai mazliet virs minimālā. Un ja augstos amatos būs algas 500 EUR - tad uz tiem pretendēs tikai kam padomā ko piesavināties - jo ja nav atalgojuma- profesionālim nebūs intereses

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!