Namu pārvaldnieks spīdzinot daudzdzīvokļu nama īrniekus. Izmisumā ir ne tikai sirmgalvji!

3 komentāri
Namu pārvaldnieks spīdzinot daudzdzīvokļu nama īrniekus. Izmisumā ir ne tikai sirmgalvji!
Foto: Ekrānuzņēmums

Rīdzinieki, kas dzīvo Slāvu ielas daudzdzīvokļu namā, nav pret sportiskajām aktivitātēm, bet, ja tās jāveic piespiedu kārtā un izvēles nav, tas nudien esot par daudz.

Birutas kundzei jau devītais gadu desmits un kāpšana lejā-augšā uz devīto stāvu tik cienījamā vecumā vairs nav nekāda izklaide, bet īsts pārbaudījums. Arī Uldis Priede nav nekāds jaunais puika, gadu nasta jau astotajā gadu desmitā un veselības problēmu dēļ daudz drošāk būtu pārvietoties ar liftu, taču ierīce nedarbojas jau kopš vasaras vidus.

Saskaitījis, ka jau septiņdesmit divas dienas viņam jāmēro sešdesmit astoņi pakāpieni augšā un sešdesmit astoņi lejā.

Viņš veido biedrību “Par Satversmi” un likumus pārzina. Piespiedu kāpšana pa trepēm uz devīto stāvu esot pret mūsu valsts Satversmi un novērtējama kā cilvēku spīdzināšana.

Kad pie Ulda Priedes viesojies ārzemju latvietis Ķelnes Universitātes doktors, bijis ļoti pārsteigts, kā iespējams, ka deviņstāvu namā divarpus mēnešus var nedarboties lifts. Pie viņiem nebūtu iespējams atstāt iedzīvotājus bez lifta pat dienas garumā.

Foto

Slāvu ielas namā kāpņu telpā izvietots paziņojums: lifta darbība ir pārtraukta, lai veiktu avārijas remontdarbus, jo bojāts kabīnes celšanas mehānisms un ir citas nopietnas ķibeles. Nekādas informācijas, kad ierīce atkal sāks darboties, nav.

Rīgas Namu pārvaldnieka pārstāve Santa Vaļuma skaidro, ka jau pēc trim četrām dienām pacelšanas ierīces darbība tiks atjaunota.

Iepriekš nekādi nav varējuši sākt remontdarbus, jo nācies veikt dzīvokļu īpašnieku aptauju, jo lifts ir mājas kopīpašums. Ka pārkāpuši Satversmi, liedzot lifta pakalpojumus, gan nepiekrīt, jo lifts esot papildu ērtības dzīvokļu īpašniekiem. Nokļūt uz pēdējo stāvu esot iespējams pa kāpnēm.

Video

3 komentāri