“Nākamajā dienā viss atrisinājās!” Pēc “Bez Tabu” sižeta ģimene no Siguldas atgūst naudu par brāķēto siltumnīcu

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri
“Nākamajā dienā viss atrisinājās!” Pēc “Bez Tabu” sižeta ģimene no Siguldas atgūst naudu par brāķēto siltumnīcu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Jūnija sākumā “Bez Tabu” skatītāja Baiba dalījās rūgtajā pieredzē, iegādājoties jaunu siltumnīcu internetveikalā. Ģimenei preci piegādāja brāķētu, arī ar naudas atmaksu uzņēmums kavējās, tāpēc sieviete izlēma stāties kameru priekšā un dalīties savā pieredzē publiski. Lasi šeit! “Bez Tabu” rubrikā “Toreiz un tagad” atskatāmies uz neseniem un senākiem stāstiem, lai noskaidrotu, vai situāciju izdevies atrisināt.

Ierodoties saimniecībā Siguldas pusē, Velta filmēšanas komandu sagaida smaidīga un priecīga. Protams, ne bez iemesla. Saimniece stāsta, ka pēc sižeta parādīšanās televīzijā internetveikals sazinājies ar ģimeni, solot atdot samaksāto naudu. Solītais arī piepildījies un nākamajā dienā iztērētā summa bijusi atpakaļ bankas kontā. Jāpiebilst, ka vēl pirms “Bez Tabu” iesaistīšanās Veltas ģimene vairākkārt sazinājusies ar internetveikalu, lai situāciju risinātu pašu spēkiem. Nenoliedz, ka vilšanās bijusi liela – siltumnīca bijis pirmais, lielais un nozīmīgais pirkums internetveikalā. Šobrīd tomēr priekšroku dod pirkumiem klātienē, lai pārliecinātos par to, ko iegādājas.

Arī Naudītes pagasta iedzīvotāja Vera iegādājās jaunu siltumnīcu – to uzstādīja uzņēmuma darbinieki. Tomēr pēc nedēļas pamanījusi, ka siltumnīca jau saplīsusi. Sieviete vēlējās par bojājumiem ziņot uzņēmumam, taču telefons bijis izslēgts un sazināties neesot bijis iespējams. Arī Vera izlēma ar negatīvo pieredzi dalīties “Bez Tabu” raidījumā. Lasi šeit!

Vera
Iegādājusies siltumnīcu

Es pazvanīju jums, jūsu puiši to visu dabūja gatavu! Atbrauca, nofilmēja, un otrajā dienā bija firmas vīri klāt un siltumnīcu salaboja – pat nomainīja polikarbonāta loksni. Ir ļoti daudz tādu jautājumu, par kuriem, ja piezvana jums, jūs tos atrisināt. Līdz ko problēma parādās TV ekrānos, “Bez Tabu” – lielākā daļa tiek atrisinātas!

Dārzkopības speciāliste Mārīte Gailīte iesaka siltumnīcas būvēt pašiem. Arī viņas saimniecībā ir pašrocīgi taisīta siltumnīca, kas kalpo ļoti labi. “Protams, lai to izdarītu, ir nepieciešams vīrietis mājās ar prasmīgām rokām, kas varēs no koka un plēves siltumnīcu uzbūvēt,” stāsta Mārīte. Tāpat agronome siltumnīcu būvētājiem atgādina par nepieciešamību uzstādīt stieples augu uzsiešanai un stiprināšanai.