Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

29 komentāri

Valmierietis sociālajā portālā “facebook.com” dalījies savos novērojumos par pilsētas jauno īres namu celtniecību. Redzama vienas daļas atdalīšanās no esošās mājas, un teritorija tik purvaina, ka dubļos pazudis ekskavators. Ieraksts izraisījis plašas vietējo iedzīvotāju diskusijas.

Kāds iedzīvotājs uzskata, ka Valmieras jaunie īres nami ir “nākamā Zolitūde”, kāds dzirdējis, ka “būvnieki paši negrib tur dzīvot pat par brīvu”, vēl kāds pieļauj ļaunāko, rakstot – “drīz arī šī ēka būs gruvešu kaudze”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Situācijas pētnieks savas bažas kameras priekšā klāstīt nevēlējās, bet blakus esošā veikalā stāvlaukumā satiktie par jaunceltnēm dzirdējuši dažādas baumas, piemēram, pilsētā runā, ka ēkā būšot lēti dzīvokļi.

Jāatzīst, ka cilvēkam – parastajam, rūpīgi vērojot mājas, var rasties viedoklis, ka atsevišķas būves daļas ir asimetriskas. “Protams, ģeoloģiskie apstākļi šeit nav no labākajiem, bet, piedaloties konkursā, mēs zinājām, kādas šeit ir gruntis,” stāsta SIA “MONUM” projektu vadītājs Kaspars Brencis.

Nekas nav neiespējams – sarunu turpina projektu vadītājs, ēka tiekot būvēta uz divām dažādām gruntīm, tāpēc sēšanās notikusi nevienmērīgi. Taču uztraukumam neesot pamata – būvnormatīvos pieļaujamās normas netiek pārsniegtas.

Projekta pasūtītājs – SIA Valmieras namsaimnieks Bez Tabu rokās ir nodevis būvniecības procesa aprakstu. Esot veiktas nepieciešamās izpētes un saņemtas visas atļaujas. Viss tiekot rūpīgi kontrolēts, un reizi nedēļā veikti ēkas stabilitātes monitoringi.

TOP komentāri

 • Baiba Velpe
  +6 +5 -1

  Baiba Velpe

  Pēdējā laikā novērojumi liek secināt, ka "Bez Tabu" sižeti tiek izrauti no konteksta, līdzīgi kā facebook ir pārvērsts par publiskās kaunināšanas platformu, kur indivīdiem atveras 'godīgā kārtībsarga čakra'.
 • CAT
  +4 +4 0

  CAT

  Valmierā nav, kur dzīvot, tāpēc arī ceļ jaunas mājas. Tie, kuri gudri runā, bet pat nav bijuši Valmierā, iesaku paklusēt.
 • Estere Viļuma
  +3 +3 0

  Estere Viļuma

  Man jau patīk sižeta ievads: “Situācijas pētnieks savas bažas kameras priekšā izklāstīt nevēlējās.” 😀
  Tagad jau galvenais ir ierakstīt kaut ko Facebookā un sagaidīt šausminošus komentārus, vairs jau neko pat vairs nevajag tad pētīt, atliek tikai sakopēt komentārus virsrakstā un sižets ar kliedzošu nosaukumu gatavs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl