“Mums ir bail uzturēties šajā ēkā!” Remontdarbu dēļ Maskavas ielas iedzīvotāji izjūt pamatīgas vibrācijas

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

Jau vairāku mēnešu garumā turpinās remontdarbi Maskavas ielā, kas rada pamatīgas neērtības apkārtnes iedzīvotājiem. Visu vasaru apkaimes iemītnieki bija spiesti sadzīvot ar troksni un putekļiem, bet tagad sarakstam pievienojušās arī pamatīgas vibrācijas.

Iedzīvotāju safilmētie materiāli liecina, ka reizēm troksnis un vibrācijas modina jau sešos no rīta, tāpat Maskavas nama iemītniekiem ir aizdomas, ka tieši būvdarbu dēļ sienās parādījušas plaisas, kas ar katru mēnesi kļūstot lielākas.

Jānis
nevar sadzīvot ar remontdarbiem

Cilvēki ir nobijušies. Bija situācija, ka cilvēki pat nāca ārā no ēkas, domājot, vai mājā vispār ir droši uzturēties. Virtuves piederumi dreb, liela nedrošības sajūta.

Solīts, ka remontdarbi noslēgsies septembrī, tomēr vietējie uzskata, ka termiņu noteikti pagarinās. Šobrīd vislielākās problēmas sagādā tieši vibrācijas, kas ir regulāras un ilgstošas. Jau maijā vietējie veikali atzina, ka dienu dienā troksni izturēt ir grūti, arī klientu plūsma samazinājusies. Diemžēl viens no veikaliem tieši remontdarbu dēļ uz laiku darbību apturējis. Pjotrs ir viens no ēkas īrniekiem. Lai arī saprot, ka vēlāk remontdarbu rezultāts atvieglos iedzīvotāju ikdienu, pacietība tuvojas izsīkumam.

Pjotrs
īrē dzīvokli

Vibrācijas ir pastāvīgas no remontdarbiem, krāsa kāpņu telpā līp nost no sienām. Pastrādāt nav iespējams, neviens nevar pie manis atbraukt, un par šīm neērtībām neviens nebrīdināja.

Satiksmes departamentā norāda, ka darbi, kas rada vibrācijas, tiks pabeigti šā mēneša laikā, savukārt gājēju tuneļa pārbūvi plānots noslēgt oktobrī! Tāpat vietējie iedzīvotāji cer, ka pēc remontdarbiem tiks uzspodrināts arī Maskavas ielas nams un pārbaudīts, vai būvdarbi nav ietekmējuši ēkas stāvokli.

0 Komentāru