Muižas saimnieks Valmierā servitūta priekšā uzbūvē vārtus un iestāda puķu dobi; kaimiņi paliek bez piebraucamā ceļa

Aptuveni desmit valmieriešu no nama Lucas ielā 2a vasaru sagaida ar bēdīgu vaigu. Kaimiņos esošās Lucas muižas saimnieks liedzis galveno piekļuvi daudzdzīvokļu namam.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • Centra Dille

  Centra Dille

  Atbilstoši likuma „Par autoceļiem” 19.panta pirmās daļas noteikumiem, lai pievienotos valsts vai pašvaldības autoceļam (ielai), nepieciešama autoceļa īpašnieka rakstveida atļauja, proti valsts autoceļiem no valsts akciju sabiedrības „Latvijas Valsts ceļi” un pašvaldības ceļiem no vietējās pašvaldības, kuras administratīvajā teritorijā atrodas nekustamais īpašums.

  Vienkāršāk sakot, ja pašvaldībai ir iespēja izveidot pašvaldības daudzdzīvokļu namam piebrauktuvi no citas puses un pa pašvaldības zemi, tad problēmām nevajadzētu būt.
 • Osis

  Osis

  Mēslu vaboles atri vairojas,un pamatīgi smird,iedomājoties ka ir kungi!
 • Rasma

  Rasma

  Kā Gailuma k-gs var pateikt - līdz ziemai vajadzētu atrisināties problēmai, bet kad tad malku cilvēki vedīs? Uz Ziemassvētkiem vai? Klajākā ņirgāšanās!!! Par muižas īpašnieka runu vispār skaļi jāsmejas - teikumus pat neprot savirknēt. Nu lūk, kādi mums muižkungi un pagastveči...
  • AstraRasmai

   AstraRasmai

   Gudri veidot teikumus komentáros mák daudzi!
   A kameras priekśâ esi runâjusi, iepriekś nesagatavojusies?
   • Rasma Astrai

    Rasma Astrai

    Zini? Esmu gan un nekad vēl neesmu izgāzusies. Ja cilvēkam ir problēmas ar to, tad vismaz gudrākais, ko varētu darīt, būtu turēt muti. Viņa priekšā jau nestāvēja tīģeris, bet tāds pats cilvēks kā tas "lielais varonis". Ne viņa vārdi ne darbi neiztur kritiku, tā, ka nevajag, ļ.cien.Astra!
  • Валдис

   Валдис

   Расма, похоже, вам хозяин не нравится.
   Неважно, как он создает фразы. Я работаю юристом, и, наблюдая всю сюжет, он может оказаться прав. Это должно быть решено местным правительством. Вместо того, чтобы оставить жителей без доступа.
   • Rasma Valdim

    Rasma Valdim

    Man tas saimnieks ir absolūti vienaldzīgs, man viņš var patikt, var nepatikt, bet brīnos, ka jūs, ja patiešām esiet jurists, variet nesaprast situāciju un šādi komentēt sižetu. Pie kā ir vainīgi tie iedzīvotāji, kas ir situācijas ķīlnieki? Pašvaldībai tas bija jārisina kopā ar "visuvareno" īpašnieku nevis gudri jārunā. Redzējāt sižetā, ka vairāki cilvēki pārvietojas ar grūtībām, palīdzēt tiem vajadzēja nevis puķes stādīt speciāli vārtu priekšā, tādēļ jūsu komentārs, uzskatu, ir nevietā.
 • Artjons

  Artjons

  Kā var saukt kaut kādu necilu būdu par muižu? Vairāk atgādina stalli.
 • Jurists

  Jurists

  Pret dronu labi palīdz gaisene. Bet servitūtu var pieprasīt tiesā.
  • Kika

   Kika

   Uz droniem taču aviācijas likums attiecas......Un ir ļoti daudz ierobežojumu, cilvēkiem tikai pameklēt vajag.
 • Kaimiņš Māris

  Kaimiņš Māris

  Kā teikt tie 'Oligarhi' salīduši visur, pašvaldības sev azotē sabāzuši un dzīvo ausi neceļot. Man pašam kaimiņos ir 'Oligarhs' Kocēnu novadā, mājas "Ozoldarzā" uzcēla sev lepnu namu, lepni ar kamerām dzīvo, servitūta ceļu ar māliem nobēris ka pie ezera netiek, apkārt jābrauc. Pagasts kabatā jo pat greideris negreiderē, līdz ar to citiem jācieš. Savu dronu laiž kamēr citi atpūšas, vasara nāk bet dāmas pat peldkostīma nevar iziet savā mājā ka kāds no gaisa lūr. Kanalizācijas truba pieejiet pa taisno ezerā, tāda jautra persona
 • Lohiem

  Lohiem

  Lohu problēmas!!! Ko grib to dara ar savu īpašumu!!! Ibiommm apej apkārt!!! Baigā problēma!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!