“Mudinot izvairīties no eksāmeniem, skolotāji glābj pakaļas?” Ziņo, ka Liepājas skolā 9. klases audzēkņus glābj no valsts pārbaudījumiem

Liepājas 8. vidusskolā skolas vadība skolēnus mudina izvairīties no 9. klases eksāmenu kārtošanas, silti iesakot nokārtot ārsta atbrīvojumu no pārbaudījumiem, ziņo skolēna māte, to apstiprina arī paši skolēni.

Atpakaļ uz rakstu

30 komentāri

 • Zuze

  Zuze

  Ja bērns ir stulbs, viņam neko nevar iemācīt, tik knapo 4 izvilkt. Eksāmenus tāds sekmīgi nokārtot nevar. Skola parāda veidu, kā tomēr saņemt apliecību, bet stulbi ir ne vien bērni, bet arī viņu vecāki. Taisa trobeli pilnīgi nevietā, labāk būtu klusi pieņēmuši skolas padomu. Nu neko, kārtos eksāmenus un paliks bez apliecības.
  • Kriksis666

   Kriksis666

   Šī zīme un atbrīvojums uzspiež zīmogu uz visu mūžu. Garīgie traucējumi. Rezultāts - ļoti daudz ierobežojumu. Nākamie bomži.
   Sliktākajā gadījumā šādu zīmogu uzspiež kādam kurš ir slinks, nav pietiekoši motivēts, tātad normāls, bet skolotāju dēļ visa dzīve sabojāta.
   • Yan

    Yan

    Pilnīgas muļķības - viņi saņem tieši tādu pašu attestātu par pamatizglītību kā visi pārējie, attestātā nav nekādas norādes uz to vai ir bijis atbrīvojums no eksāmena vai nav bijis,bet, ja bērns ir apguvis speciālās izglītības programmu, kas jau pēc būtības atbrīvo no eksāmeniem, tad attestāts arī ir tieši tāds pats, vienīgā atšķirība - tas ir izglītības programmas kods, bet es stipri šaubos vai kāds darba devējs šos izglītības kodus vispār saprot un ņem vērā.
   • ehhh

    ehhh

    Par to, jau kādas būs tālākās sekas neviens nedomā, galvenais ir skolas reitings... Drūmi, bet ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!