“Mudinot izvairīties no eksāmeniem, skolotāji glābj pakaļas?” Ziņo, ka Liepājas skolā 9. klases audzēkņus glābj no valsts pārbaudījumiem

Liepājas 8. vidusskolā skolas vadība skolēnus mudina izvairīties no 9. klases eksāmenu kārtošanas, silti iesakot nokārtot ārsta atbrīvojumu no pārbaudījumiem, ziņo skolēna māte, to apstiprina arī paši skolēni.

Atpakaļ uz rakstu

30 komentāri

 • Guntis

  Guntis

  Šim žurnālistam vajadzētu apmeklēt arī dažas Rīgas skolas. Vismaz vienu zinu, kur notika tas pats.
 • wow

  wow

  Pēc sižetā dzirdētā skolēna vecāka ziņojuma, žēl skolēnu.
 • ...

  ...

  Nedomāju, ka nenokārtoti eksāmeni grauj skolas reitingu. Skola iesaka veidu kā iegūt apliecību. Jo dažiem skolēniem otrs gads neko nedod.
  • Kriksis666

   Kriksis666

   Un kā vēl grauj. Skolas statusu nosaka skolēnu eksāmenu sekmes. Jo augstāka vidējā eksāmenu atzīme, jo krutāka skola. Tieši pēc sekmēm vidusskolas kļūst par ģimnāzijām un ģimnāzijas par valsts ģimnāzijām.
   • !

    !

    Ir taču skolas, kuras netiecas pēc ģimnāzijas statusa.
  • ***

   ***

   Katru gadu tiek eksāmenu rezultāti izvērtēti, apkopoti ... Tiek veidotas stabiņu diagrammas ( vidējais apguves koeficients pilsētu skolās, lauku skolās, Tavā novadā un beidzot Tava skola - Tava klase ... tas ir Tavs padarītais vai tieši otrādi nepadarītais darbs, uz ko norāda skolas vadība ). Matemātikā ik pa laikam arī kāds izkrīt un vienmēr ir tā pēcgarša, ka Tu kaut ko kā profesionālis neesi izdarījis līdz galam ( darbs ar vecākiem, ar bērnu - neesi mācējis viņus pārliecināt par izglītības, par matemātikas nepieciešamību ... ). Vienmēr rāj matemātikas skolotājus, vienmēr viņiem jāatbild par rezultātiem, vienmēr jāplāno kā tiks galā ar nesekmīgajiem ..., bet neviens par to nepiemaksā vairāk, ka Tev katru dienu "skalo smadzenes" skolēni, vecāki, vadība ...
 • Bella

  Bella

  Ir gan, gan...slinki skolēni un ir slinki skolotāji.
  mūsu variants arī -ieteica, lai raksta atvieglojošo iesniegumu, pat skolotāja bija dusmīga, ka nerakstu un uzskatu, lai bērns cīnās pats. Protams, ka ir priekšmeti, kur visus 9 gadus, atzīmes ir uzdāvinātas.Izglītibas sist.jau arī ir tāda izplūdusi-katrs skolotājs dara, māca pēc savas gaumes.
 • Dace

  Dace

  Problēma ir nevis skolā, bet vecākos. Kā deviņus gadus var nezināt, ka bērns tik slikti mācās? Un otra problēma vecākiem- ar dzemdēšanu vien nepietiek, bērns pašiem arī jāaudzina un jāiegulda savs laiks un mīlestība.
  • Skolnieks

   Skolnieks

   Un te ir labi redzams ka vecaki nepilda majasdarbus skolenu vieta.
 • S

  S

  Parasti tiem skoléniem, kas 9 gadu laiká párstaigája 10 skolas, arí vienas pilsétas robezás, jo vecáki zina, ka 'bérnu neieredz, dara pári, párák noslogo' nejaukie skolotáji, ar savu attieksmi bérnam attístíjusi gan visatlautíbu, gan arí psihisku slimíbu pazímes.Un atkal vainíga skola, bús vainígi ársti.Lepnákás skolas veiksmígi atkratíjusás, bet 'grékázes' péc eksámanu rezultátiem IZM kárs pie lielá zvana, sak, jáslédz nekvalitatívás.
 • Es

  Es

  Kāpēc jāceļ trauksme, zinot šodienas bērnus attieksmi pret mācībām tas bija labs ieteikums, jo katrs pasniedzējs grib lai viņa skolnieks pabeidz skolu, atšķirībā no daža laba vecāka.Nav tā kā bērns ir tikai atsedejis viņš noteikti zin uz 4,bet eksāmena brīdis ir tāds kā var ne nolikt jo vadībā iet uztraukums. Ja vecāki (daži) sēdētu blakus dienu no dienas un mācīt savus bērnus tad diez vai viņi nebūt pirmie kas ieteiktu ņemt lapas. Domāju, ka liela daļa vecāki saprot kādi šodien laiki un cik bērns uzmanīgi klausās skolā ko skolotāji māca un spēj apgūt mācību vielu.
 • ,

  ,

  Protams, tàpèc tiesi viniem
  vajag palidzibu nevis man. Uzskatu,ka viniem vajadzeja piedavat
  atbrivojumu ne man. Tapec es par so saku, diezgan nepareizi dara,
 • Sanai
 • San

  San

  Piedod, bet dažreiz tie attaisnojumi ir nepamatoti. Man 9.klasē gribēja atbrīvot : jo redziet spriedze un matemātiku nenolikšu, beigu beigās noliku visus priekšmetus labak nekā dažas labas skolotājas būtu gaidijušas. A tiem,kuriem vajadzēja palīdzību , tie nenolika. Hahah, pietika prāta neņemt atbrīvojumu. un jā,matemātiku arī noliku.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!