“Mudinot izvairīties no eksāmeniem, skolotāji glābj pakaļas?” Ziņo, ka Liepājas skolā 9. klases audzēkņus glābj no valsts pārbaudījumiem

Liepājas 8. vidusskolā skolas vadība skolēnus mudina izvairīties no 9. klases eksāmenu kārtošanas, silti iesakot nokārtot ārsta atbrīvojumu no pārbaudījumiem, ziņo skolēna māte, to apstiprina arī paši skolēni.

Atpakaļ uz rakstu

30 komentāri

 • Vija Muceniece(ex Finka)

  Vija Muceniece(ex Finka)

  Piekrītu daudzu vecāku viedoklim, ka ir vainīgi paši bērni, un viņu vecāki, kas nav iemācījuši viņus mācīties, nevis skolotāji. Mūsu valstī bērniem ir tiesības, bet nav nekādu pienākumu.Skolā var uzvesties kā pēdējie idioti, jo skolotājiem nav tiesību nolikt viņus pie vietas. Tā kā vecākiem pašiem vajadzētu tikt galā ar saviem slaistiem un bezkauņām.
 • Latvijas Izglītibas ministrijai

  Latvijas Izglītibas ministrijai

  Atgriezties atpakaļ pie 1980 gadu izglītības, bija normāli skolotāji un normāli bērni, un šim projektam vajag tikai arhivu, un izglītības pārvaldes ministrus atbrīvot, jo viņi nav vajadzīgi!
 • ...

  ...

  Starp citu, logopēdiskās problēmas (runas traucējumi) ir 55.kods. Jautājums. Kurš ir profāns - žurnālists, kurš rakstīja, vai skolas vadība??!
 • Mia

  Mia

  Nu, saskāros ar šo tēmu pirms gadiem. Tiešām ir tā, ka skolotāji un skolas vadība burtiski spiež kārtot atbrīvojumu no eksāmenu kārtošanas. Es biju kategoriski pret. Atteicos attaisnot bērna slinkumu. Rezultātā visu pamatskolas eksāmeni tika nokārtoti, pie tam pat ne slikti. Kur problēma? Vecāki šādā veidā audzē bezatbildību un izmantošanu. Kādēļ jāmācās, jāstrādā, jāpiepūlas, ja var dabūt kaut kādu atbrīvojumu no atbildības, un tad pļumperēt dzīvi tālāk...?
 • Rasa

  Rasa

  Te nepareizības ir jau no paša sākuma,proti - bērni,kuri no pirmās klases mācās pėc 5.6 programmas täpat ar atvieglojumiem iet cauri visām klasēm ,ja būtu tā,ka šie bērni nekārto 9,.klases eksämenus viss kärtībä,bet nekädä gadījumä atvieglojumi citiem bērniem
  • Vīgrieze

   Vīgrieze

   Ir daudz vairāk skolēnu, kuriem būtu jāpiešķir 56.programma, tikai vecāki bieži vien nevēlas iet kārtot visu nepieciešamo. Līdz ar to gadu no gada skolēni tiek "pārvilkti" no klases uz klasi, jo nav vainīgi, ja vecākiem nav izpratnes par reālo situāciju, kaut runāts, manuprāt, tiek daudz. Tad arī 9.klase kaut kā ar palīdzību jānokārto!
 • Teo

  Teo

  Ir tak tāds jēdziens "untermench". Tak ļaujiet tiem kas piemēroti tikai fiziskā darba veikšanai iet tautsaimniecībā un darboties. Kam tērēt valsts naudu, apmācot tos kas ne grib, ne var.
 • Elza

  Elza

  Esmu paarsteigta par “BEZ TABU” veidotaaju pavirsho attieksmi sakaraa ar sizeta veidoshanu par Liepaajas 8. vsk. Pirmkaart, atskanjojot eeteraa anoniima zvaniitaaja vaardus, otrkaart, nepaarbaudot faktus un personas, shaadi aizskarot citu personu, konkreeti M. Dauburi, kura nav redzama sizetaa un nav piedaliijusies sarunaa. Treshkaart, sizetaa netika mineets, ka shajaa skolaa izgliitiibu apguust liels skaits skoleenu ar iipashaam vajadziibaam , kuri maacaas peec dazaadaam programmaam.
 • skolotāja

  skolotāja

  Realitāte ir tāda, ka skolēni, kas ar 2 matemātikā pārcelti no klases klasē, nevar nolikt eksāmenu, lai cik centīgs un talantīgs būtu skolotājs. Un ja vēl izkrīt otrā eksāmenā, tad 9. klase nav pabeigta. Otrgadniekus 9. klasē neviens negrib ņemt, un kas būs savādāks pēc gada? Nepaliks gudrāks. Bet, protams, medaļai ir arī otra puse - par katru skolēnu, kurš nenoliek eksāmenu, skolotājam tiek aizrādīts.
 • Mamma

  Mamma

  Atraduši par ko sūdzēties. Tad, kad tas bērns nenoliks tos eksāmenus, atkal skolotāji būs vainīgi. Paskatieties beidzot acīs realitātei-mūsdienās ir tik daudz bērnu, kas vienkārši necenšas mācīties. Un tad visi citi vainīgi.
 • Sanai

  Sanai

  Es ar domāju,ka jāpalīdz tiem,kuri nav spējīgo nevis tiem,kuri var likt eksāmenus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!