Komentāri

Latviju nupat pāršalcis skandāls par telefoniem, video novērošanas kamerām, kuras ražotas Ķīnā un kuras slepus izspiego savus saimniekus. Bet tas ar nosacījumu, ja elektroniskā ierīce strādā. Iespējams, ka no spiegošanas savā ziņā ir pasargāta kāda ģimene Ventspilī, jo viņu pirktais mobilais telefons vairāk atrodas remontā nekā tiek lietots mērķim, kam tas paredzēts.

Garantijas remonts viens, divi, trīs, četri, pieci un tā tālāk. Ņemšanās ap mobilo tālruni, kurš pirkts 2014. gadā. Parādās viena liksta, to salabo, bet pēc laika tā klāt atkal. Kārtējais remonts un gaidīšana, kas neko nedod, jo tālrunis pēc remonta pārbaudīts, neizejot no veikala, bojājums nav novērsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc ceturtās reizes pacietības mērs ir pilns, klienti konsultējas Patērētāju tiesību aizsardzības centrā un gatavojas rakstīt pieteikumu ar prasību, lai brāķa telefonu samaina. Bet to noraida. Pēc laika atkal cita ķibele.

Nevar ne veikt, ne saņemt zvanus. Tomēr uzraksta prasījuma pieteikumu par maiņu, bet telefonu atdod it kā salabotu. Tad pazūd vibrozvans un citas papildu funkcijas. Atkal remonts. Kas tā par muļļāšanos? Vai tiešām nevar samainīt preci, kā tas pēc likuma pienākas?

Sakaru ierīce remontā bijusi septiņas reizes. Bez Tabu piesaka interviju “Bite Latvija”, seko interesanti notikumi. Paiet pāris stundas, no Ventspils atskan zvans.

Sieva tikko saņēma zvanu no “Bites”, ka viņi dod vietā citu, divas paaudzes jaunāku telefonu bez jebkādām piemaksām.

Rīgas ofisā saka, ka viņiem nav skaidrs, kas īsti noticis, kāpēc tik ilga ņemšanās ar attiecīgā klienta telefonu, un tas, ka klienti uzreiz pēc Bez Tabu intereses izrādīšanas ir saņēmuši ziņu, ka viņiem telefonu apmainīs, ir sakritība.

Tiešām? Diemžēl, bet likumā nav atrunāts garantijas remontu skaits. Katram patērētājam jāatceras, ka divu gadu garantijas laikā, ja prece ir ar defektu, var prasīt tās remontu vai apmaiņu pret līdzvērtīgu preci. Naudas atmaksas prasība nu ir kā galējais līdzeklis gadījumos, ja preces remonta izmaksas pārsniedz pašas preces cenu.

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl