“Mīļie cilvēki! Pat nevarēju iedomāties!” Sirmgalve uztic bankas karti savai aprūpei, 23 tūkstoši eiro pazūd nebūtībā

Vientuļa, smagu veselības problēmu nomocīta sirmgalve no Ogres novada vaino savu kādreizējo uzticības personu, kas palīdzēja ikdienas gaitās, 23 tūkstošu eiro zādzībā. Seniore aprūpes vajadzībām ilgstoši uzticējusi palīdzei bankas karti, pēc vairākiem gadiem atskārtusi, ka konts, kā pati apgalvo, iztukšots.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • zizi

  zizi

  Tā ir tāda nesertificēto "aprūpētāju" tendence Latvijā, bez saprašanas un sajēgas palīdzēt cilvēkiem balstoties tikai uz mutisku vienošanos. Šādu ilgstošu "palīdzēšanu" it kā vientuļiem veciem cilvēkiem "uz savu" galvu ir jāizskauž. Ja vēlas palīdzēt, tad jānokārto to oficiāli, vai jāgriežas pēc palīdzības sociālajā dienestā.
  Sociālajā jomā ir ne viena vien šāda pieredze, kur vecais cilvēks pats netiek galā ar sevi un vienā brīdī vairs nespēj izsekot savai ikdienai un tēriņiem, sākas paranoja, rodas slēpts aizvainojums, tiek meklēts vainīgais un visbiežāk tas ir cilvēks, kas aprūpē. Visbiežāk konflikti rodas ar aprūpētājiem "no malas", bet gadās, ka arī ģimene, kas gadiem rūpējas par veco cilvēku, tiek vainota dažādos šķietamos pārkāpumos.
  Iesaku Bez Tabu pakonsultēties par šīm situācijām ar sociālo dienestu un speciālistiem pirms veidot vienpusīgu sižetu.
 • Ali..

  Ali..

  Cietumā tādu, lai tur arī sāk pūt un atgriež naudu līdz pēdējam centam! Kā var ko tādu..
 • Ozzy

  Ozzy

  Par veciem cilvēkiem jārūpējas tādus kropļus cietums neizmācīs
  Jēgas nav , kaut arī mani vecvecāki ir virs 90 gadiem,bet rūpējas mana mamma mīļā
 • Maija
 • LV
 • Vilis

  Vilis

  Skumji ka kundze palika bez naudas,bet meitene nevarēja noturēties pretī kārdinājumam paņemt to naudu.Tikai ļoti godīgs spētu t ādā situācijā kad liel a nauda deguna galā to nepaņemt.
 • Re kā!

  Re kā!

  Te ir baigā šmiga,jo vairāki gadi kundze nesekoja savam kontam,un bēdīgi ka uzticēja karti. Ja čeki nav un tā paziņa varbūt tiešām tērēja kundzes vajadzībām naudu,nu var nokļūt cietumā par neko.
 • Zintis

  Zintis

  Tai kucei jaatdod tantinai visu naudu ko ir paņēmuši no vecā cilvēka.un jāsaņem sods brīvības atņemšana uz 5.gadiem.
  • silk

   silk

   Tiešām, tiešām "tai kucei" tanti vajadzēja uzturēt par savu naudu un par velti? Un cik var saprast, tur arī dēls, kamēr bija dzīvs, tika uzturēts no mātes naudas. Nekad mūžā nesāktos ielaisties darīšanās ar vecu, demences pārņemtu cilvēku. Lai viņš dara kā grib, lai iepērkas, apmaksā rēķinus, lai kopj sevi kā pašam patīk. Nekādās darīšanās! Aprūpētāja nav ne pirmā ne pēdējā, kurai sanāk nepatikšanas. Cits vēl pasaka, ka ir apzagts, aprūpētāja viņa veco kurtku nozagusi. Par vecākiem lai gādā bērni. Ja nav bērnu, lai iet uz pansionātu, kad paši vairs netiek galā. Punkts!
 • Eko

  Eko

  Ejat tirst! Aunus ir jācērpj! Žēl bet jācērpj! Tantiņa varēja vēl visu īpašumu pārrakstīt tai aprūpētājai! A ko, drošs paliek drošs,ja nu ar redzi paliek pēkšņi slikti?
 • Sani

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!